Bestsellery

DAA Real Pharm 150caps to kwas d-asparginowy w najczystszej postaci, zaliczany do grupy aminokwasów endogennych. Skondensowany został w łatwych do połknięcia kapsułkach o stężeniu 800mg.

More details

69,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 50,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • DAA Real Pharm 150caps to kwas d-asparginowy w najczystszej postaci, zaliczany do grupy aminokwasów endogennych. Skondensowany został w łatwych do połknięcia kapsułkach o stężeniu 800mg.

  Dzięki łatwo rozpuszczalnej otoczce, gwarantującej zwiększoną przyswajalność zawartych w jej wnętrzu składników, zyskuje przewagę nad produktami tabletkowymi .

  DAA Real Pharm 150caps zaleca się przede wszystkim osobom uprawiającym sport lub mających do czynienia z zintensyfikowanym wysiłkiem fizycznym. 
  Wspomaga syntezę białek oraz poprawia regenerację organizmu
  Produkt wspomaga również wzrost siły i przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej.

  DAA Real Pharm 150caps dodatkowo odgrywa ważną rolę w produkcji hormonów płciowych, powoduje zwiększenie libido oraz powstawania testosteronu, a co za tym idzie, poprawia jakość życia seksualnego 

  Dawkowanie: 
  Raz dziennie spożyć 1 kapsułkę popijając wodą . Nie przekraczać maksymalnej 1 porcji produktu do spożycia dziennie. 

  Skład:

  Składniki aktywne:w porcji (1 kapsułka)
  Kwas D-asparaginowy800 mg

  Składniki: Kwas d-asparaginowy, żelatyna (otoczka kapsułki), woda (otoczka kapsułki), dwutlenek tytanu (barwnik). 


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: