Bestsellery

5907534281781

HI-TEC NUTRITION L-Arginin to suplement diety zawierający aminokwas l-argininę w czystej postaci.

More details

49,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

  • HI-TEC NUTRITION L-Arginin


    HI-TEC NUTRITION L-Arginin to suplement diety zawierający aminokwas l-argininę w czystej postaci. Odpowiednia podaż argininy jest w stanie wywołać wręcz spektakularne i wyraźnie namacalne efekty w wyjątkowo krótkim czasie. Aminokwas ten stanowi prekursor tlenku azoty, stad też dodatkowa podaż nasila jego syntezę, co powoduje lepsze ukrwienie mięśni ujawniające się optycznie lepszą pompą i użyleniem a fizjologicznie lepszym odżywieniem. Wyraźnej poprawie ulegają zdolności wysiłkowe (wytrzymałość, kondycja), poprawia się regeneracja.

    Arginina przyjmowana przed nocnym spoczynkiem może zwiększyć produkcję hormonu wzrostu, co dodatkowo nasila tempo i intensywność procesów anabolicznych. Jest też prekursorem kreatyny w procesie endogennej jej syntezy.

    HI-TEC NUTRITION L-Arginin to uniwersalny środek wspomagający zdolności wysiłkowe i procesy związane z regeneracją potreningową i nocną adresowany do osób aktywnych, przede wszystkim sportowców dyscyplin siłowych, wytrzymałościowych, a także kondycyjnych. Nadaje się do stosowania również przez amatorów, niezależnie od obranego celu. Wzbogacony dodatkowo w witaminy z grupy B, uzupełniające formułę preparatu.


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: