Bestsellery

733739000408

Arginina i ornityna dostępne w preparacie NOW FOODS Arginine & Ornithine 100 kaps, to aminokwasy, które są niezbędne dla prawidłowego metabolizowania mocznika, powstającego podczas trawienia białka.

More details

59,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • Arginina i ornityna dostępne w preparacie NOW FOODS Arginine & Ornithine 100 kaps, to aminokwasy, które są niezbędne dla prawidłowego metabolizowania mocznika, powstającego podczas trawienia białka. Warto przyjmować je wtedy, gdy ćwiczymy – arginina i ornityna to prekursowy takich substancji, jak cytrulina, prolina i kwas glutaminowy. Jeden i drugi składnik jest popularny wśród kulturystów i osób, które prowadzą intensywny tryb życia. NOW FOODS Arginine & Ornithine 100 kaps wpływa także na wydzielanie tlenku azotu i hormonu wzrostu, dzięki czemu można osiągnąć lepsze wyniki podczas ćwiczeń.

  SKŁAD
  Porcja: 2 kap.
  Porcji w opakowaniu: 50
  Opakowanie: 100 kap.

  Wartość odżywczaw 2 kap.
  Arginina1000 mg
  Ornityna500 mg


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Produkty powiązane