Bestsellery

OstroVit A-AKG  to najwyższej jakości alfa-ketoglutaran argininy, który wielokrotnie potęguje możliwości organizmu podczas treningu.

More details

36,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • OstroVit A-AKG  to najwyższej jakości alfa-ketoglutaran argininy, który wielokrotnie potęguje możliwości organizmu podczas treningu.

  A-AKG wykazuje właściwości silniejsze niż wolna forma argininy. Poprawia biodostępność argininy hamując jej rozpad do dwutlenku węgla i wody, dzięki czemu większa jej ilość może zostać wykorzystana jako prekursor w procesie syntezy tlenku azotu. Arginina zaliczana jest do jednych z najważniejszych suplementów stosowanych w sportach siłowych, ale używana jest także w sportach wytrzymałościowo-siłowych i wytrzymałościowych oraz w okresie rekonwalescencji po urazach i kontuzjach sportowych.

  Bierze udział w syntezie tlenku azotu, kreatyny oraz hormonu wzrostu, dzięki czemu prowadzi do zwiększenia zdolności wysiłkowych organizmu. Wpływa na wzrost masy i siły mięśniowej. Ketoglutaran argininy sprawdza się zarówno jako suplement przedtreningowy, jak i potreningowy.

  Zastosowanie przed treningiem poprawia ukrwienie mięśni, zwiększa wydolność organizmu  w trakcie wysiłku oraz poprawia efektywność ćwiczeń.  A-AKG przyjęty po wysiłku stymuluje transport składników odżywczych do komórek mięśniowych, dzięki czemu  przyspiesza proces regeneracji mięśni.

  Ponadto wspomaga proces redukcji tkanki tłuszczowej. Wykazuje silne działanie antyoksydacyjne, dzięki czemu łagodzi skutki działania wolnych rodników oraz opóźnia proces starzenia się.

   

   

  Zalety stosowania:

   

  •    jeden z najważniejszych suplementów stosowanych w sportach siłowych

  •    doskonale sprawdza się w okresie rekonwalescencji po urazach i kontuzjach

  •    zwiększa przepływ krwi do mięśni podczas treningu

  •    dotlenia komórki mięśniowe

  •    potęguje intensywność pracy mięśni

  •    wspomaga wzrost masy mięśniowej

  •    zwiększa wytrzymałość organizmu podczas treningu

  •    wspomaga proces potreningowej regeneracji mięśni

  •    jest silnym antyoksydantem- opóźnia proces starzenia się organizmu

   

   
  Porcja:5000mg
  Miarka:5g
  Porcji w opakowaniu:40
   
       Active ingredients / Składniki aktywne5000mg
  (1 serving / 1 porcja)
  100g
  ARGININE ALPHA KETOGLUTARATE / ALFA KETOGLUTARAN ARGININY4949 mg* / 4590 mg98.9 mg* / 91.8 g
  TAURINE/ TAURYNA
  50 mg1g
  VITAMIN B6/ WITAMINA B65 mg (355%**)100mg

      * Wersja PURE / PURE version
      ** RDA %: Percent of the recommended daily allowance / * ZDS %: Procent zalecanego dziennego spożycia
      † - Dawka dzienna nie została określona w UE

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: