Bestsellery

Reduced price! Sport Definition That’s The Whey dla niej 0,5kg + shaker gratis

Postaw na THAT’S THE WHEY® ZERO znanej i cenionej marki Sport Definition. Proponowany preparat nie tylko jest praktycznie wolny od laktozy (w porcji jest jej mniej niż 0,01g), ale także zawiera niewielkie ilości węglowodanów i tłuszczu do tego shaker GRATIS

More details

59,00 zł

65,89 zł

-6,89 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • Opis Produktu
  Często można spotkać się problemem, a może bardziej dylematem: „w jaki sposób uzupełnić białko w diecie?”. Oczywiście w sieci krąży mnóstwo porad domorosłych dietetyków, by wypić szklankę mleka i cieszyć się z efektów. Jest to niestety bardzo mało sensowny krok – wystarczy spojrzeć w tabelę odżywczą mleka, by się przekonać, że bardzo trudno byłoby nim zaspokoić owe potrzeby. Naturalnym krokiem jest przemyślenie jadłospisu by określić czy tak naprawdę problem ten występuje. Jeżeli faktycznie pojawią się braki protein w diecie to mając na względzie wszelkie racjonalne argumenty zarówno za, jak i przeciw – optymalnym rozwiązaniem będzie wybór wysokiej jakości odżywki białkowej. Dodatkowo jeżeli miewasz problemy trawienne związane z laktozą (cukrem mlecznym) i nie chcesz zrujnować swojego budżetu domowego wybór wydaje się prosty: postaw na THAT’S THE WHEY® ZERO znanej i cenionej marki Sport Definition. Proponowany preparat nie tylko jest praktycznie wolny od laktozy (w porcji jest jej mniej niż 0,01g), ale także zawiera niewielkie ilości węglowodanów i tłuszczu. Warto podkreślić, że każda porcja charakteryzuje się wysoką koncentracją pełnowartościowych protein, która oscyluje w okolicach 75% w suchej masie (dla smaków nie czekoladowych).

  NIESAMOWITY SMAK I BEZPROBLEMOWA ROZPUSZCZALNOŚĆ KAŻDEJ PORCJI
  Wybierając Sport Definition THAT’S THE WHEY® ZERO dbasz także o swoje potrzeby organoleptyczne, trudno bowiem o równie dobrze dopracowane smaki przy zachowaniu tak dobrze zbilansowanych wartości odżywczych. Jeżeli natomiast martwisz się o rozpuszczalność – niepotrzebnie, bowiem i ona stoi w tym preparacie na bardzo wysokim poziomie. Źródłem protein w THAT’S THE WHEY® ZERO jest wyłącznie koncentrat białek serwatki, a więc frakcja pochodzenia zwierzęcego, co przekłada się na jej pełnowartościowość. Wykorzystywany w produkcji surowiec (WPC) otrzymywany jest przy wykorzystaniu ultra i mikrofiltracji w przepływie krzyżowym (w obniżonej temperaturze). Daje to gwarancją minimalnej denaturacji białka i zachowanie naturalnych immunoglobulin mających znaczny wpływ na wzmocnienie układu immunologicznego.
  UWAGA: biorąc pod uwagę systemem PDCAAS (Protein Digestibility Corrected Amino Acid Score) koncentrat białek serwatki jest jednym z najlepszych źródeł protein. System ten ocenia jakość protein w oparciu o ilość aminokwasów i ich biodostępność. [Hoffman, Falvo 2014]
  PEŁNOWARTOŚCIOWE ŹRÓDŁO BIAŁKA
  Nie jest to jedynie slogan mający podkreślić rangę produktu – jest bowiem bezdyskusyjne, że profil aminokwasowy spożywanych protein jest niezwykle istotny z punktu widzenia sportowca, ale także i mało aktywnego fizycznie człowieka. Aby organizm mógł sprawnie funkcjonować i bezproblemowo się rozwijać potrzebuje wszystkich cegiełek budujących białko, a to gwarantują właśnie białka pełnowartościowe. Pamiętaj, że uzupełnienie diety ma tak samo duże znaczenie, jak profesjonalny trening.
  BOGATE ŹRÓDŁO AMINOKWASÓW BCAA, EAA ORAZ GLUTAMINY!
  Sport Definition THAT’S THE WHEY® ZERO charakteryzuje się także bardzo dobrym profilem aminokwasowym, który jest bardzo zbliżony do aminogramu wzorcowego (białka ludzkiego). Wysoka zawartość aminokwasów BCAA oraz EAA ma olbrzymie znaczenie dla zabezpieczenia tkanek organizmu przed katabolizmem oraz promocji procesów anabolicznych. Warto wspomnieć, że regularne spożywanie odżywki białkowej pomaga w przyśpieszeniu odchudzania poprzez pozytywny wpływ na metabolizm. Oczywiście nie tak jak spalacz tłuszczu, jednak fakt, że proces trawienia białka wymaga większego nakładu energii niż sam dostarcza. Przyspieszony metabolizm jest w tej kwestii bardzo istotny i może ułatwić utratę zbędnych kilogramów wagi.

  SPORT DEFINITION THAT’S THE WHEY® ZERO – ODŻYWKA NA MIARĘ XXI WIEKU!

  Tabela Odżywcza
  Wartość odżywcza 
  Porcja:30 g
  Ilość porcji w opakowaniu:40
   30 g / 100g
  Wartość energetyczna:519 kJ / 123 kcal
  512 kJ / 121 kcal3
  Tłuszcz2,9 g, 3,0 g3
  w tym kwasy nasycone:1,7 g, 2,0 g3
  Węglowodany2,2 g, 3,6 g3
  w tym cukry2,2 g, 2,0 g3
  Białko (w suchej masie)22 g, 20 g3
  Sól0,19 g
  Laktoza<0,01 g*
  Typowy profil aminokwasowyw 100g
  L-alanina3,45 g, 3,13 g3
  L-arginina1,8 g, 1,63 g3
  Kwas L-Asparaginowy8,09 g, 7,34 g3
  L-Cysteina1,65 g, 1,50g3
  Kwas L-Glutaminowy13,33 g, 12,04 g3
  Glicyna1,27 g, 1,16 g3
  L-Histydyna1,35 g, 1,22 g3
  L-Izoleucyna4,42 g, 4,01 g3
  L-Leucyna8,02 g, 7,28 g3
  L-Lizyna7,12 g, 6,46 g3
  L-Metionina1,57 g, 1,43 g3
  L-Fenyloalanina2,25 g, 2,04 g3
  L-Prolina4,42 g, 4,01 g3
  L-Seryna3,52 g, 3,20 g3
  L-Treonina4,42 g, 4,01 g3
  L-Tryptofan1,35 g, 1,22 g3
  L-Tyrozyna2,25 g, 2,04 g3
  L-Walina3,82 g, 3,47 g3
  3dotyczy smaku czekoladowego. 

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Zdjęcie / wizualizacja produktu może odbiegać od aktualnego wyglądu (podobnie może być z opisami / informacjami żywieniowymi). Związane jest to z coraz częstszymi zmianami etykiet / opakowań / wzorów przez producentów. Podstawą zakupu jest nazwa widoczna nad zdjęciem. W razie wątpliwości prosimy o kontakt przed zakupem.

Produkty powiązane