Sale

SYNTRAX Matrix 5.0 2300g

to 5-cio funtowa (2,27kg - 2,42kg) mieszanka najwyższej jakości koncentratów białkowych.

More details

155,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • -Odżywka o smaku: pomarańcza, wanilia, czekolada, ciasteczkowy. Rewelacyjna rozpuszczalność za pomocą łyżki
  - Anaboliczne i antyktaboliczne proteiny
  - Idealne dla każdego, nawet dla rekonwalescentów
  - Niesamowity smak nawet z wodą
  - Serwatka, micelarna kazeina, albumina jaj

  Co to jest Matrix 5.0??

  To 5-cio funtowa (2,27kg - 2,42kg) mieszanka najwyższej jakości koncentratów białkowych.

  Co odróżnia Matrix 5.0? od innych suplementów?

  Każda inna 5-cio funtówka na rynku zawiera jedną frakcję lub kombinację szybko wchłanianej serwatki. Matrix 5.0?, to 3 proteiny o zróżnicowanym czasie wchłaniania: koncentrat serwatki, micelarna kazeina oraz albumina jaja.

  Dlaczego Matrix 5.0? zawiera trzy różne proteiny zamiast jednej?

  Szybki rzut oka na proszki proteinowe wskazuje, iż niemal wszystkie dostępne na naszym rynku, zawierają serwatkę. Uważana jest za najlepszą proteinę dostępną w naszych czasach. Jednak w rzeczywistości, spożywając ją jako jedyną formę, wypada blado w porównaniu z suplementami zawierającymi w jednym opakowaniu najwyższej jakości serwatkę, micelarną kazeinę oraz albuminę jaja. Sama serwatka jest niepobita jeśli chodzi o szybkość wchłaniania oraz właściwości immunosupresyjne. Jednakże jej potęga nie pozbawiona jest wad... Z uwagi na bardzo szybkie metabolizowanie serwatki, nasza tkanka mięśniowa korzysta z jej walorów tylko przez chwilę, tutaj nieoceniona okazuje się micelarna kazeina. W przeciwieństwie do serwatki białkowej, micelarna kazeina jest bardzo wolno metabolizowana w organizmie co umożliwia zaopatrzenie mięśni w niezbędne aminokwasy przez długi okres czasu. Z uwagi na odmienne charakterystyki, obie frakcje białkowe posiadają swoje nieocenione walory, które Twój organizm zagospodaruje w każdej sytuacji między posiłkami, po treningu oraz na noc. Podobnie albumina jaja posiada niezastąpione właściwości, które czynią ją bardziej przydatną w określonych sytuacjach w porównaniu do serwatki oraz micelarnej kazeiny. Jest sprawą niezwykle istotną, aby połączyć ze sobą najwyższej jakości wszystkie frakcje proteinowe tylko w taki sposób Twój organizm będzie odpowiednio chroniony przed niekorzystnym katabolizmem w ciągu całego dnia.

  O jakich porach stosować Matrix 5.0??

  Z uwagi na trzy różne frakcje białkowe, które charakteryzują się bardzo różnorodnym czasem wchłaniania (serwatka - szybko, albumina jaja - średnio, micelarna kazeina - wolno), Matrix 5.0?, to doskonałe rozwiązanie biorąc pod uwagę cały dzień suplementacji. Zatem stosuj zaraz po treningu, wykorzystując szybko przyswajalną serwatkę (WPC), na noc hamując katabolizm dzięki micelarnej kazeinie oraz w ciągu dnia, korzystając z wszystkich trzech frakcji białkowych. Matrix 5.0? - jedna proteina, najwyższa jakość, wiele zastosowań!

  Zawartość w porcji (30 g):

  Kalorie 110 kcal
  z tłuszczu 15 kcal
  Tłuszcz całkowity 1,5 g
  Nasycony Tłuszcz 1 g
  Cholesterol 40 mg
  Sód 30 mg
  Potas 200 mg
  Węglowodany całkowite 2 g
  błonnik 0 g
  cukry 2 g
  Białko 23 g

  Sład:

  Mieszanka Matrix Protein (koncentrat serwatki), koncentrat białka mleka, albumina jaja, hydrolizowany gluten pszenny, naturalne oraz sztuczne dodatki smakowe, lecytyna, kwas cytrynowy, acesulfam-K, aspartam.
  Uwaga chorzy na fenyloketonurię - zawiera fenyloalaninę.

  Sposób użycia:

  1 miarka 2 do 3 razy dziennie. Spożywać rano na czczo, po treningu, miedzy posiłkami, na noc. Rozpuść 1 miarkę Matrix 5.0? w 300 ml wody lub odtłuszczonego mleka. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego dawkowania suplementu.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: