Bestsellery

Animal Whey to wysokiej jakości odżywka białkowa, która polecana jest każdemu, kto poszukuje uzupełnienia pełnowartościowego protein. 

More details

189,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

  • UNIWERSALNA MIESZANKA KILKU ŹRÓDEŁ BIAŁKA
  • WYSOKA ZAWARTOŚĆ BIAŁKA W KAŻDEJ PORCJI
  • REWELACYJNE SMAKI I ROZPUSZCZALNOŚĆ
  • DODATEK ENZYMÓW TRAWIENNYCH
  • WSPIERA ROZBUDOWĘ MASY MIĘŚNIOWEJ
  • SKRACA CZAS POTRZEBNY NA REGENERACJĘ POTRENINGOWĄ
  • IDEALNE ŹRÓDŁO PEŁNOWARTOŚCIOWEGO BIAŁKA W DIECIE

  Animal Whey to wysokiej jakości odżywka białkowa, która polecana jest każdemu, kto poszukuje uzupełnienia pełnowartościowego protein. Wytwarzana jest z kilku frakcji białkowych (w tym izolatu oraz koncentratu białek serwatki). Preparat charakteryzuje się znakomitym smakiem i rozpuszczalnością. Dzięki zastosowaniu różnych źródeł białka uzyskano uniwersalny preparat, którego zastosowanie przyczynia się do szybkiego i wydłużonego w czasie uwalniania aminokwasów do krwiobiegu.

  BARDZO WYSOKA ZAWARTOŚĆ BIAŁKA W KAŻDEJ PORCJI. REWELACYJNY SMAK I ROZPUSZCZALNOŚĆ.

  Animal Whey skierowany jest do wszystkich sportowców i osób aktywnych ,które poszukują uniwersalnego źródła pełnowartościowego białka w diecie! Wspiera rozbudowę beztłuszczowej masy mięśniowej oraz przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania organizmu (oraz jego rozwoju). Producent zastosował dodatek enzymów trawiennych, dzięki którym odżywka jest znacznie szybciej przyswajana.

  ANIMAL WHEY – ODŻYWKA DLA ZAWODOWCÓW!

   

  * Gramatura oraz wartości odżywcze mogą się różnić w zależności od smaku.

  DAWKOWANIE:

  • 1 miarkę (ok.33g) Animal Whey zmieszać z 150-200ml chudego mleka lub ulubionego napoju.

   

  • Dzień Treningowy:
   2 lub więcej porcji po treningu lub gdy wymagana jest większa ilość białka.
  • Dzień Nietreningowy: 
   Stosować między posiłkami lub jako uzupełnienie posiłków wymagających dodatkowej zawartości białka.

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.