Bestsellery

5907534281798

Suplement diety Beta Alanin zawiera 100% beta alaniny, stosując bezpośrednio przed treningiem pozwoli nam na wykonywanie intensywniejszych treningów.

More details

32,41 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • HI TEC - Beta Alanin - 250g

  Suplement diety Beta Alanin zawiera 100% beta alaniny, stosując bezpośrednio przed treningiem pozwoli nam na wykonywanie intensywniejszych treningów. Beta Alanin zapobiega zakwaszeniu mięśni co prowadzi do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, które często występuje podczas wykonywaniu ciężkich treningów siłowych, w praktyce oznacza to iż będziemy mogli wykonać podczas treningu więcej powtórzeń jak i zwiększyć obciążenie, co skutkuje szybszym przyrostem masy mięśniowej. Źródło witamin B6 i B12.

  Skład produktu:

  Składnikiw 100gw 1 porcji%ZDS
  Beta-Alanina85g4,25g-
  Witamina B65,6mg0,28mg20%
  Witamina B1210µg0,5µg20%

  Dawkowanie:

  Przyjąć 5 g (jedna porcja) przed treningiem, popijając dużą ilością wody. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: