BIOTECH BETA ALANINE - 90 tab.

Bestsellery

BETA-ALANINA TO FUNKCJONALNY AMINOKWAS W KAPSUŁKACH, KTÓRY W POŁĄCZENIU Z HISTYDYNĄ (BETA-ALANINA–L-HISTYDYNA) PRZYCZYNIA SIĘ DO PRODUKCJI KARNOZYNY

More details

49,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • OCENA

  Podobnie jak wszystkie produkty BioTechUSA, odżywka Beta Alanine składa się z bezpiecznych i starannie dobranych składników.

  SPOSÓB UŻYCIA

  4 kapsułki dziennie; jedna kapsułka co 4 godziny.

  SKŁADNIKI AKTYWNE

  Porcja4caps
  Ilość porcji w opakowaniu22,5
  Opakowanie90caps
  SKŁADNIKIBeta Alanina
  Zawartość jednej porcjizaw:
  Beta alanina4000 mg

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Produkty powiązane