Bestsellery

Leucyna, izoleucyna i walina należą do rodziny aminokwasów o rozgałęzionym łańcuchu (BCAA). BCAA są jednymi z 9 aminokwasów niezbędnych, których organizm nie jest w stanie samodzielnie syntezować i muszą być one dostarczane wraz z prawidłowo zbilansowaną dietą lub suplementacją. 

More details

99,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

  • 10.000 mg!
  • MEGA DAWKA!
  • STOSUNEK SKŁADNIKÓW 1:1!
  • WZBOGACONY W TAURYNĘ!

  Leucyna, izoleucyna i walina należą do rodziny aminokwasów o rozgałęzionym łańcuchu (BCAA). BCAA są jednymi z 9 aminokwasów niezbędnych, których organizm nie jest w stanie samodzielnie syntezować i muszą być one dostarczane wraz z prawidłowo zbilansowaną dietą lub suplementacją. Aminokwasy o rozgałęzionym łańcuchu stanowią 35% zasobów niezbędnych aminokwasów w białkach mięśniowych. Ponadto, Glutamina jest jednym z najbardziej docenianych składników suplementów diety wśród sportowców, dlatego nie mogło jej zabraknąć również w naszym produkcie. Dodatkowo BCAA+GLUTAMINE XPRESS został wzbogacony w Taurynę. Mieszanka BCAA oraz Glutamniny w porcji 1:1 wspiera regenerację mięśni podczas treningu o wysokiej intensywności oraz zabiegaja niepożądanemu rozpadowi mięśni, co zostało potwierdzone badaniami naukowymi.

  BCAA + GLUTAMINE XPRESS – te kluczowe dla organizmu aminokwasy dostępne są w wyjątkowo pysznych smakach!  
   

  SPOSÓB UŻYCIA

  Rozpuścić jedną porcję (12 g = 1 miarka) w 600ml wody, spożywać raz dziennie, w okolicach i/lub w trakcie treningu bądź pomiędzy posiłkami. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.  BRANDON CURRY
  IFBB Pro, 2015 Toronto Pro 1st place, 2013 Arnold Classic Brasil 1st place
  Team Scitec
   

  Informacje alergiczne

  Produkt może zawierać: mleko, jaja, gluten, soję, orzechy, seler, skorupiaki i ryby oraz ich produkty pochodne.
   

  Uwaga!

  Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
   

  Smaki

  owocowa guma balonowa  
   

  OpAkowania

  12 g - 1 porcji, 600 g - 50 porcji

  Opinie

  Dotychczas nie zostały przesłane żadne opinie.

  INFORMACJE DOTYCZĄCE PRODUKTU


  Zawartość w jednej porcji: 12 g (1 miarka)
  zawartość w jednej porcji (12g)zawartość w jednej porcji (12g)
  Aminokwasy rozgałęzione (BCAA)5000 mgL-glutamina5000 mg
  L-leucyna2500mgTauryna300 mg
  L-izoleucyna1250 mg
  L-walina1250 mg

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: