Bestsellery

59,40 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • Koncentrat rozgałęzionych aminokwasów egzogennych, uzyskany nowoczesną technologią w szybko wchłanialnym płynie. Aminokwasy BCAA niezbędne do wzrostu tkanki mięśniowej.

  BIO TECH BCAA Liquid:

  chroni masę mięśniową przed redukcją w wyniku intensywnego wysiłku fizycznego 
  odbudowywuje zasoby energetyczne 
  zwiększa siłę mięśni 
  stymuluje tworzenie masy mięśniowej 
  przyspiesza ogólną regenerację
  Zawarte w BIO TECH BCAA Liquid aminokwasy rozgałęzione: L-leucyna, L-izoleucyna i L-walina stanowią podstawowy budulec białek mięśni. Podczas długotrwałego i często powtarzanego intensywnego wysiłku fizycznego wyczerpują się zapasy energii zgromadzone w glikogenie. Organizm tworzy energię z aminokwasów pochodzących z rozpadu białek tkanki mięśniowej. Stosowanie BCAA znacznie ogranicza ryzyko rozpadu białek w opisanym mechanizmie przemiany materii w energię, co udowodniono eksperymentalnie.

  Aminokwasy rozgałęzione normalizują również pracę mózgu, wspierając tworzenie się serotoniny sprzyjającej usuwaniu uczucia zmęczenia. Ilość BCAA w codziennym pożywieniu jest niewystarczającą, dlatego polecamy stosowanie BIO TECH BCAA Liquid jako źródła naturalnych, niezbędnych aminokwasów rozgałęzionych sportowcom, osobom narażonym na duże obciążenie fizyczne oraz odchudzającym się.

  100 ml zawiera: 
   
   
  L-walina
   4000 mg
   
  L-leucyna
   1000 mg
   
  L-isoleucyna
   1000 mg
   
  Witamina B6
   10 mg
   

  Sposób użycia: Jedna porcja BIO TECH BCAA Liquid to 30 ml. Stosuj po jednej porcji 3 razy dziennie.

  Pierwszą po przebudzeniu. W celu ochrony masy mięśniowej i uniknięcia stanu wyczerpania energetycznego. 
  Drugą porcję stosować najpóźniej 60 minut przed wysiłkiem. W celu przyspieszenia regeneracji i wsparcia budowy masy mięśniowej. 
  Trzecią porcję stosować niezwłocznie po zakończeniu wysiłku


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.