IRON HORSE Beta Energy 420g

5901703240258

Beta Energy jest suplementem przedtreningowym przeznaczonym dla sportowców sportów siłowo-wytrzymałościowych.

More details

79,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • IRON HORSE - Beta Energy - 420g

  Beta Energy jest suplementem przedtreningowym przeznaczonym dla sportowców sportów siłowo-wytrzymałościowych.

  β-Alanina jest aminokwasem będącym prekursorem karnozyny, zwiększającym jej stężenie w komórkach mięśniowych. Karnozyna zwiększa pojemność buforującą mięśni i podnosi próg przemian beztlenowych (lactate threshold). Opóźniając wystąpienie zmęczenia i uszkodzeń mięśni, umożliwia znaczne zwiększenie wydolności mięśniowej i objętości treningowej.

  Histydyna – jeden z 22 aminokwasów budujących białka, uznana za aminokwas względnie egzogenny (wg niektórych źródeł klasyfikowany jest jako aminokwas egzogenny). Zapotrzebowanie na ten aminokwas jest bardzo niewielkie, a pewna znaczenie w zaspokajaniu jego zapotrzebowania może mieć także mikroflora jelitowa.
  Histydyna bierze udział w syntezie białek, w tym – hemoglobiny. Występuje w pokarmach zasobnych w białko., czyli głownie w mięsie, jajach, drobiu i nabiale.
  Z punktu widzenia sportowców wartym podkreślania jest fakt, że aminokwas ten stanowi (wraz z beta-alaniną), prekursor karnozny, dipeptydu o właściwościach antyoksydacyjnych (antydornikowych), ale przede wszystkim – buforujących. Zwiększenie ilości karnozyny w mięśniach pozwala na poprawę takich parametrów jak wytrzymałość i siła, a także przyczynia się do szybszej odnowy powysiłkowej.

  Cytrynian magnezu pozytywnie wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego, natomiast w komplecie z pirydoksyną zmniejsza uczucie zmęczenia.

  Skład:

  Skład jakościowywartość w jednej porcji 5 g%ZDS
  Beta alanina4500mg-
  L-histydyna200mg-
  Cytrynian magnezu285mg13%
  Chlorowodorek pirodyksyny5mg375%


  Sposób użycia:

  Jedną pełną miarkę (5g) rozpuścić w szklance wody, stosować na 20 min przed treningiem.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: