Bestsellery

8594073170941

Amino BCAA Mega Strong Nutrendu zawiera 80 000 mg wysokiej jakości aminokwasów (BCAA) dla ochrony i budowania masy mięśniowej. Płynna forma aminokwasów Amino BCAA zapewnia optymalną wchłanialność wolnych aminokwasów L-waliny, L-izoleucyny i L-leucyny.

More details

Brak w magazynie

50,93 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • Nutrend BCAA Mega Strong
  80 000 mg of pure free form L-Valine, L-Leucine, L-Isoleucine


  Amino BCAA Mega Strong Nutrendu zawiera 80 000 mg wysokiej jakości aminokwasów (BCAA) dla ochrony i budowania masy mięśniowej. Płynna forma aminokwasów Amino BCAA zapewnia optymalną wchłanialność wolnych aminokwasów L-waliny, L-izoleucyny i L-leucyny.

  Egzogenne BCAA to aminokwasy, których organizm nie jest w stanie wytworzyć z innych źródeł, dlatego muszą być dostarczone w pożywieniu. BCAA są bardzo ważne w procesie treningowym dla ochrony masy mięśniowej. Suplementacja 30 minut przed treningiem jest wskazana we wszystkich formach aktywności fizycznej. 10-15% energii zużytej w trakcie intensywnej aktywności ruchowej pochodzi z rozkładu białek (metabolizacja aminokwasów).

  Przeznaczenie odżywki aminokwasowej w płynie firmy Nutrend:

  • odbudowa zasobów energetycznych,
  • zwiększenie siły mięśni,
  • rozwój nowej masy mięśniowej,
  • ochrona mięśni przed redukcją spowodowaną wysiłkiem fizycznym lub odchudzaniem,
  • przyspieszenie regeneracji po wysiłku.

  Jak działają BCAA dla ochrony masy mięśniowej?

  Dzięki spożyciu przed treningiem BCAA Mega Strong marki Nutrend dostarczamy organizmowi do metabolizacji (rozkładu) aminokwasy, które trawi, oszczędzając własnych. Potreningowe działania opiera się na dodaniu lekkostrawnych wolnych aminokwasów w fazie regeneracji do szybkiej naprawy uszkodzonych w trakcie wysiłku struktur białkowych (mięśni) oraz tworzenia nowych.

  Zalety odżywki BCAA Mega Strong :

  • stosowana 30 minut przed treningiem chroni masę mięśniową,
  • po treningu pełni funkcję szybko dostępnego materiału budulcowego dla regeneracji i rozbudowy masy mięśniowej,
  • mega silne BCAA bez cukru i aspartamu,
  • zawiera witaminę B6 która jest podstawową witaminą potrzebną do metabolizmu białek,
  • 80 000 mg BCAA w 1 litrze szybko przyswajalnej płynnej form.

  Poznaj inne produkty firmy Nutrend, przeznaczonych dla osób ćwiczących sporty siłowe, fitness i kulturystykę.

  Producent odżywki aminokwasowej wspierającej wzrost mięśni - Amino BCAA Mega Strong :
  Nutrend


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: