GASPARI NUTRITION Amino Max 8000 325tab

Amino Max 8000 jest stworzony aby dostarczać składników, spomagających wzrost wielkości, siły i wytrzymałości mięśni. Aminokwasy zawarte w preparacie są kluczowymi składnikami do budowy mięśni.

More details

99,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • GASPARI NUTRITION - AMINO MAX 8000 - 325 tab

  Amino Max 8000 jest stworzony aby dostarczać składników, spomagających wzrost wielkości, siły i wytrzymałości mięśni. Aminokwasy zawarte w preparacie są kluczowymi składnikami do budowy mięśni.
  Preparat zawiera hydrolizat białek serwatki, wzmocniony potężną dawką leucyny i tauryny.
  Cząsteczki zastosowanych białek (di- tripeptydy oraz pojedyncze aminokwasy) bardzo dobrze wchłaniają się do organizmu i są błyskawicznie dostarczane do mięśni.

  Zaleca się stosowanie preparatu:

  • w celu uzupełnienia diety w niezbędne aminokwasy  u osób prowadzących szczególnie aktywny tryb życia,  kulturystów, osób zarówno  uprawiających sport rekreacyjnie jak i wyczynow,
  • wspomagająco w budowaniu masy mięśniowej.


  Właściwości i działanie substancji aktywnych preparatu:
  Amino Max 8000 suplement diety zawiera specjalnie dobraną, potężną mieszankę białek. Uzupełnia dietę w składniki wspomagające przyrost masy i siły mięśniowej. Obecne w preparacie rozgałęzione aminokwasy (BCAA) ułatwiają  budowę tkanki mięśniowej Obecna  w preparacie duża dawka tauryny ma właściwości przeciwdziałające niekorzystnym procesom utleniania, dodaje energii i zmniejsza zmęczenie. Preparat zawiera specjalnie dobraną kompozycję składników, a formuła preparatu została opracowana z uwzględnieniem danych naukowych.

  Wartości odżywcze

  Porcja: 4 tabletki

  Ilość porcji w opakowaniu: 87,5

  Zawartość: 325 tabletek

  Składniki% Zapotrzebowanie dzienne
  alanina1,94 g-
  arginina1,03 g-
  kwas asparaginowy3,91 g-
  cysteina0,65 g-
  kwas glutaminowy6,54 g-
  glicyna0,8 g-
  histydyna0,72 g-
  izoleucyna (BCAA)2,51 g-
  leucyna (BCAA)35,07 g-
  lizyna3,46 g-
  metionina0,84 g-
  fenyloalanina1,18 g-
  prolina2,43 g-
  seryna1,94 g-
  tauryna31 g-
  treonina1,86 g-
  tryptofan0,53 g-
  tyrozyna1,33 g-
  walina1,75 g-
  Inne składniki: celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), skrobia (substancja przeciwzbrylająca), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca).

  Zalecany sposób użycia:
  Dorośli:
  W dni treningowe oraz przy intensywnym wysiłku fizycznym należy stosować 4 tabletki bezpośrednio przed treningiem i cztery tabletki po treningu. Popić dużą ilością wody. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów najlepiej łączyć stosowanie preparatu z intensywnym treningiem i odpowiednio dobraną dietą. Używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia (8 tabletek).

  Ostrzeżenia:
  Produkt przeznaczony jest dla osób zdrowych. Podczas stosowania produktu należy dbać o odpowiednie nawodnienie organizmu.W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów najlepiej łączyć stosowanie preparatu z intensywnym treningiem i odpowiednio dobraną dietą. Używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. Nie stosować produktu w połączeniu z alkoholem. Zawiera źródło fenyloalaniny. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt zawiera alergeny: mleko i produkty pochodne.

  Przeciwwskazania:
  Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie jest wskazany dla osób chorych na fenyloketonurię, Długotrwałe przyjmowanie produktu powinno odbywać się pod kontrolą specjalisty z zakresu medycyny. Osoby stosujące produkty lecznicze powinny skonsultować stosowanie preparatu z lekarzem. Produkt nie wykazuje właściwości zapobiegania, terapii lub leczenia chorób człowieka. W przypadku wystąpienia działań niepożądanych należy zaprzestać stosowania preparatu i skonsultować się z lekarzem. Możliwe efekty uboczne: nerwowość, niepokój, przyspieszona akcja serca, problemy z zaśnięciem, bóle głowy, drżenie, problemy z zaśnięciem.

  Przechowywanie:
  Produkt powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w temperaturze 13-24ºC, w suchym, chłodnym miejscu. Chronić przed światłem.

  Najlepiej spożyć przed końcem: data minimalnej trwałości i numer partii umieszczone są na spodzie/boku opakowania.

  GASPARI NUTRITION

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: