Bestsellery

Splyce - jest unikalnym w skali światowej suplementem aminokwasowym, który ma na celu promowanie nie tylko regeneracji mięśni, alte także zwiększenia beztłuszczowej masy mięśniowej i promowania syntezy białek

More details

119,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • Splyce - jest unikalnym w skali światowej suplementem aminokwasowym, który ma na celu promowanie nie tylko regeneracji mięśni, alte także zwiększenia beztłuszczowej masy mięśniowej i promowania syntezy białek. Pozwala trenować znacznie ciężej, dłużej i jednocześnie chroni otaz regeneruje mięśnie.

  Splyce to jedyny w swoim rodzaju suplement aminokwasowy który nie tylko regeneruje mięśnie ale również pomaga w zwiększeniu beztłuszczowej masy mięśniowej oraz promowania syntezy białek.

  Dzięki Splyce twoje treningi będą o wiele intensywniejsze, a po treningu nie będziesz miał problemów z zakwasami i powolną regeneracją.


  Składniki aktywne:     Ilość w porcji (8,95g)
  Splyce Priopietary Blend:     8 000 mg
  L-leucyna     
  Tauryna     
  Trimetyloglicyna (Betaina bezwodna)     
  L-izoleucyna     
  L-walina     
  Alfa-laktoalbumina (FractoFuse®)     


  Wielkość porcji: 40
  Ilość porcji w opakowaniu: 8,95g (1 miarka)

  Dawkowanie: zaleca się stosować 1 porcję DS Splyce przed i 1 porcję po treningu, lub rozpuścić 1-2 porcje w butelce wody i popijać podczas sesji treningowej.

  Suplement diety.
  Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
  Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
  Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia).
  Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
  Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.