Reduced price!

FITNESS AUTHORITY Beef Amino 600tab

Xtreme Beef Amino to najwyższej jakości i przyswajalności zhydrozlizowane białko wołowe, które bezpośrednio odpowiada za powstawanie kolagenu oraz skutecznie wspomaga procesy anaboliczne i zabezpiecza organizm przed rozkładem tkanki mięśniowej podczas intensywnych treningów siłowych, wytrzymałościowych, siłowo-wytrzymałościowych.

More details

60,00 zł

74,00 zł

-14,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • FITNESS AUTHORITY - Xtreme BEEF AMINO - 600tabl

  Xtreme Beef Amino to moc i siła aminokwasów z wołowiny!
  • Sprawdzony w działaniu suplement aminokwasowy
  • Specjalna formuła uzyskana z  hydrolizatu białek wołowych
  • Bardzo skutecznie wspomaga procesy anaboliczne i antykataboliczne
  • Odpowiada za tworzenie kolagenu w organizmie człowieka
  • Polecane w treningu siłowym, wytrzymałościowym oraz sportach zespołowych
  • Uzupełnienia dietę osób o zwiększonym zapotrzebowaniu na białko

  Xtreme Beef Amino to najwyższej jakości i przyswajalności zhydrozlizowane białko wołowe, które bezpośrednio odpowiada za powstawanie kolagenu oraz skutecznie wspomaga procesy anaboliczne i zabezpiecza organizm przed rozkładem tkanki mięśniowej podczas intensywnych treningów siłowych, wytrzymałościowych, siłowo-wytrzymałościowych.

  Xtreme Beef Amino
  dostarcza kompleksowego spektrum egzogennych i endogennych aminokwasów oraz 3 niezwykłe w działaniu aminokwasów: Glicynę, Hydroxyprolinę, Prolinę w idealnych proporcjach i maksymalnie wysokim stężeniu. To aminokwasy, które bezpośrednio tworzą kolagen w organizmie człowieka. Kolagen jest głównym strukturalnym białkiem, tworzącym molekularne cząsteczki, które budują i wzmacniają ścięgna, tkankę mięśniową, tkankę łączną, włosy, skórę i wszystkie wewnętrzne organy. Także kości i zęby człowieka są budowane poprzez dodawanie pierwiastków mineralnych do kolagenu.

  Xtreme Beef Amino to siła białek uzyskanych z czerwonego mięsa wołowego o bardzo wysokiej zawartości aminokwasów niż inne rodzaje białka. ( serwatka, mleko, jajka). Zhydrolizowane białko wołowego jest nawet 350% bardziej skoncentrowane pod względem zawartości białka niż popularny stek wołowy, a zawiera 0 tłuszczu oraz 0 cholesterolu.

  Xtreme Beef Amino jest polecane i przeznaczone dla wszystkich osób, którzy uprawiają aktywność fizyczną ponieważ obecność wszystkich aminokwasów w tej unikalnej formule zapewnia maksymalną adaptację tkanki mięśniowej do wykonywanego wysiłku fizycznego.

  Xtreme Beef Amino
  polecane są także wszystkich, którzy chcą wykorzystać aminokwasy egzogenne  oraz tego rodzaju jakości białko wołowe w zachowaniu zdrowia i prawidłowej kondycji swoich kości, stawów, włosów, skóry i paznokci.


   

  Wartości odżywcze

  Porcja: 2 tabletki

  Ilość porcji w opakowaniu: 300

  Zawartość: 600 tabl

  Wartość odżywcza100 g2 Tabletki
  Białko80 g2 g
  Węglowodany0 g0 g
  Tłuszcz0 g0 g
  Typowy profil aminokwasowy
  Aminokwas100 g2 Tabletki
  L-alanina9,1 g182 mg
  L-arginina7,7 g154 mg
  Kwas L-asparaginowy6,1 g122 mg
  Cystyna0,1 g2 mg
  Kwas L-glutaminowy11,3 g226 mg
  Glicyna18,6 g372 mg
  Histydyna1,0 g20 mg
  Hydroksyprolina10,3 g206 mg
  L-izoleucyna1,8 g36 mg
  L-leucyna3,9 g78 mg
  L-lizyna3,8 g76 mg
  L-metionina1,0 g20 mg
  L-fenyloalanina2,4 g48 mg
  L- prolina11,4 g228 mg
  L- seryna3,4 g68 mg
  L-treonina2,1 g42 mg
  L-tryptofan0,4 g8 mg
  L-tyrozyna0,9 g18 mg
  L-walina3,1 g62 mg
  Zalecany sposób spożycia: W celu uzupełnienia diety w aminokwasy spożywać po 2 tabletki wraz z posiłkiem lub między posiłkami.

  Składniki: Zhydrolizowane białko wołowe, substancje wiążące (celuloza mikrokrystaliczna, wodorofosforan wapnia), substancja wypełniająca (stearynian magnezu).

  Uwagi: Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
  © 2013 Fitness Authority

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: