Bestsellery

FitMax® BCAA +Citrulline, to środek spożywczy uzupełniający dietę w aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach (BCAA) – L-leucynę, L-izoleucynę i L-walinę oraz wzbogacony o jabłczan cytruliny. 

More details

79,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • FitMax® BCAA +Citrulline, to środek spożywczy uzupełniający dietę w aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach (BCAA) – L-leucynę, L-izoleucynę i L-walinę oraz wzbogacony o jabłczan cytruliny. Cytrulina, to aminokwas, który uczestniczy w syntezie hormonu gazowego – tlenku azotu NO. Cytrulina jest również prekursorem kreatyny. Produkt kierowany jest głównie do osób aktywnych fizycznie, celem uzupełnienia diety o wybrane składowe.

  Składniki (smak cytrynowo - grejpfrutowy): L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina, proszki owocowe: cytrynowy i grejpfrutowy, jabłczan cytruliny, aromaty naturalne: cytrynowy i grejpfrutowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancje słodzące: aspartam i acesulfam K, substancja zagęszczająca: guma arabska.

  Składniki (smak czarna porzeczka): L-leucyna, proszek z czarnej porzeczki, L-izoleucyna, L-walina, jabłczan
  cytruliny, kwas cytrynowy - regulator kwasowości, aromat czarnej porzeczki, guma arabska, substancja zagęszczająca, acesulfam K i sukraloza - substancje słodzące.

  Sposób użycia: 1 porcja (10 g proszku – 1/2 ubitej miarki FitMax®, załączonej do opakowania lub 2 płaskie łyżki stołowe) rozpuścić w 200 ml wody i pić 1-2 razy dziennie; przed posiłkiem lub treningiem oraz po treningu. Spożywać zaraz po przygotowaniu. Popić dużą ilością wody (min. 250-300 ml). Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Produktu nie należy podawać kobietom w ciąży i matkom karmiącym.

  Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

  Uwaga! Zawiera substancje słodzące. Zawiera źródło fenyloalaniny. Naturalne aromaty.

  WARTOŚĆ ODŻYWCZA

  ZAWARTOŚĆ

   1 porcja (10 g) 

   w 100 g 

  L-leucyna *
  L-izoleucyna*
  L-walina*
  Jabłczan cytruliny 
  3,0 g
  1,5 g
  1,5 g
  1,0 g
  30,0 g
  15,0 g
  15,0 g
  10,0 g

  * BCAA – aminokwasy rozgałęzione


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: