Bestsellery

Reduced price! ALLNUTRITION Test-O-Boost 120 kaps

AllNutrition Test-O-Boost jest preparatem przeznaczonym dla aktywnych fizycznie mężczyzn. Niezwykle silny i skuteczny "booster testosteronu"

More details

Brak w magazynie

58,99 zł

74,99 zł

-16,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • AllNutrition Test-O-Boost jest preparatem przeznaczonym dla aktywnych fizycznie mężczyzn. Niezwykle silny i skuteczny ,,booster testosteronu”, którego działanie oparte jest na synergistycznym i maksymalnie skoncentrowanym działaniu składników aktywnych na męski organizm. Zawiera szereg substancji aktywnych, takich jak, ekstrakt z kozieradki, kwas D-asparaginowy czy ekstrakt z maca.

  Porcja4kap  
  Ilość porcji w opakowaniu30  
  Opakowanie120kap  
  SKŁADNIKI AKTYWNETest-O-Boost  
  Zawartość jednej porcji zaw:% ZDS
   Kwas D-asparaginowy (DAA)1600 mg 
   Ekstrakt z brokułu:40 mg 
   – w tym Indole-3-carbinol4 mg 
   Ekstrakt z maka:80 mg 
   – w tym glukozynolany0,8 mg 
   Ekstrakt z kozieradki80 mg 
   Witamina D10 μg200%
   Witamina B62 mg142,84%

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: