Bestsellery

Super pomysł na prezent dla najbliższych osób na dowolną kwotę do zrealizowania  w sklepie.

More details

20,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

  • Każdy kto nie wie jaki suplement uczyniłby najwieksza radość jako prezent, może dokonać zakupu Bonu Upominkowego na dowlonie przez siebie wybrana kwote. Z takim bonem osoba moze sama dokonac zakupu na kwote którą opiewa owy bon. Jest to swietna alternatywa by każdy dopasował sobie prezent do swoich potrzeb. Serdecznie zachecam.

    Jeżeli chcesz inna kwote niż jest obecnie dostepna, wystarczy napisać do nas, my wystawimy bon na okaziciela jak i w systemie "in blanco" na dowolnie wybraną kwote. 

    Bon można realizowac także przez internet. 


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: