Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 35,00 zł - 178,00 zł

Rozmiar

Rozmiar

Pasy kulturystyczne

Zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego pasa kulturystycznego na siłownię? Zamierzasz dowiedzieć się, jaki pas wybrać? Jeśli tak to doskonale się składa. Zarówno na samym początku swojej drogi, jak i w trakcie jej musisz zdawać sobie sprawę z dostępności akcesoriów, które będą w stanie zagwarantować Ci jeszcze większe bezpieczeństwo podczas wykonywanego treningu. Jeśli nie wiesz, gdzie kupić odpowiedni produkt, najlepszą metodą będzie jego wybór w profesjonalnej firmie. 

Nasze produkty pochodzą spod skrzydeł profesjonalnych producentów. Ich wykonanie spełnia obecnie wyznaczane, światowe standardy, co pomaga w zachowaniu najwyższej solidności i przydatności przez wiele lat. Pas skórzany na siłownie to jeden z elementów, który zabezpieczy nasz kręgosłup w trakcie ciężkiego treningu siłowego. Jego zastosowanie jest w szczególności wskazane w trakcie pracy z dużym ciężarem na przykład w trakcie treningu na wolnych ciężarach, takich partii mięśniowych, jak plecy czy nogi. Jeśli zatem zamierzasz wykonywać serie martwych ciągów lub przysiadów, zastanów się nad zakupem odpowiedniego pasa kulturystycznego. 

Pasy kulturystyczne na siłownie

Nowoczesne pasy kulturystyczne na siłownie to jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdej torby treningowej. Ich pomoc jest niezastąpiona w trakcie trójboju siłowego i pozostałych, trudnych elementów w trakcie naszego treningu siłowego. Pas na siłownie może zostać z powodzenieniem wykorzystywanych bez względu na płeć miłośnika sportów siłowych. Profesjonalny i dobrze założony pas na plecy pozwoli Ci na czerpanie większej satysfakcji z treningu przy jednoczesnej ochronie kręgosłupa. Jeśli do tej pory masz ogromny problem z zachowaniem równowagi w trakcie powtórzeń, pas na plecy sprawdzi się doskonale. 

  • chroni kręgosłup przed urazami; 

  • pozwala na zachowanie prostego korpusu; 

  • niweluje ryzyko powstania kontuzji; 

  • jest dostępny w konkurencyjnej cenie; 

  • pas wykonany z dbałością o detale

Pas na siłownie - po co?

Systematyczne korzystanie z pasów na siłowni jest rekomendowaną metodą na bezpieczny trening na wolnych ciężarach każdej z płci. Dbałość o odpowiednią techniki pozwala na szybszy progres, przy jednoczesnym ograniczeniu prawdopodobieństwo występowania groźnych kontuzji. Kiedy chcesz zadbać o doskonały trening i czerpać z niego jeszcze większą satysfakcję, wybierz jeden z dostępnych w naszym asortymencie pasów kulturystycznych na siłownie. Ich staranna produkcja i wykonanie pozwoli na wieloletnie użytkowanie. 

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry