Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 20,00 zł - 69,00 zł

Rozmiar

Rozmiar

Paski / Haki / Usztywniacze

Bez jakich dodatków i akcesoriów nie wyobrażasz sobie dobrego treningu? Jesteśmy przekonani, że usztywniacze na nadgarstki to jeden z najbardziej popularnych produktów, który pozwala uzyskać progres jeszcze szybciej i popracować nad techniką wykonywanych ćwiczeń. Proponowane przez najlepszych producentów usztywniacze na nadgarstki są stworzone z myślą o treningu pleców, nóg i ciężkich treningów trójbojowych. Dzięki dodatkowemu wzmocnieniu, technika i precyzja wykonywania martwego ciągu nie będzie stanowiła dla Ciebie żadnego problemu. Już dziś sprawdź dostępność szeregu proponowanych produktów z najwyższej półki. W trakcie wyboru nie kieruj się tylko i wyłącznie ceną. Postaw na jakość i wytrzymałość, a paski na nadgarstki posłużą Ci przez wiele lat od zakupu. Potrzebujesz pomocy ekspertów? Nasi specjaliści pomogą w wyborze odpowiedniej taśmy do nadgarstków i dostosują Twój wybór do indywidualnych preferencji. 

Akcesoria treningowe - ściągacze usztywniające na siłownię

Zastanawiasz się, jakie akcesoria treningowe są wymagane dla osób początkujących i średniozaawansowanych? Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sportami siłowymi, w pierwszej kolejności postaw na odpowiednią technikę ich wykonywania. Zwróć uwagę na odpowiednie ułożenie i ochronę nadgarstków. Wykorzystywane z powodzeniem owijki i ściągacze, pozwolą na precyzyjne wykonywanie martwego ciągu nawet w przypadku dużego obciążenia. 

Dlaczego warto skorzystać z dostępności dodatkowych elementów wyposażenia Twojej torby treningowej? 

  • Wygoda i bezpieczeństwo. 

  • Maksymalne wykorzystanie siły. 

  • Dbałość o technikę. 

  • Progres treningowy. 

  • Dostępność produktów rekomendowanych przez zawodowych sportowców. 

  • Różnorodny wybór asortymentu od najlepszych producentów na rynku.

Haki na siłownię 

Wśród bogatego asortymentu naszych produktów posiadamy szereg rozwiązań, które pomogą Ci wykorzystać w maksymalny sposób czas spędzony na sali treningowej. Od teraz postęp w technice i dokładanie kilogramów na sztangę nie będzie stanowiło dla Ciebie najmniejszego problemu. Dostępne akcesoria treningowe nie tylko urozmaicą każdy trening, ale przede wszystkim uczynią go znacznie bezpieczniejszym. Każde powtórzenie zostanie wykorzystane maksymalnie i jeszcze lepiej przyczyni się do osiągnięcia Twojego aktualnego celu sylwetkowego. Skorzystaj z naszej propozycji jeszcze dziś. Wybierz haki, usztywniacze i paski treningowe, które pozwolą na zachowanie bezpiecznej postawy w trakcie każdej serii. 

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry