Odżywka białkowa UNS CLASSIC ISO 100% 700g

UNS
  Chwilowo niedostępny
Wybierz smak:
Cena
85,00 zł
Brutto
Ilość

Dostawa już od: 12,50 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 199,00 zł


Opis

CLASSIC ISO 100% jest profesjonalnym środkiem spożywczym, najwyższej jakości, dobrze rozpuszczalnym izolatem białek serwatkowych (WPI) w proszku, otrzymany w procesie CFM, o najwyższej wartości biologicznej BV 159. Jego receptura dedykowana jest w celu zaspokojenia zapotrzebowania organizmu na białko, przy intensywnym wysiłku fizycznym u sportowców.

O wysokiej wartości odżywczej CLASSIC ISO 100% decyduje głównie skład aminokwasowy tj. wysoka zawartość metioniny i cysteiny, działających detoksykująco i ochronnie na organizm, ale także aminokwasów rozgałęzionych (BCAA), które muszą być dostarczane z pożywieniem, gdyż organizm ludzki nie potrafi sam ich wytwarzać.

Bogactwo BCAA w CLASSIC ISO 100%  nie tylko hamuje katabolizm, ale dodatkowo pobudza syntezę białek w mięśniach. Wspomaga regenerację tkanki mięśniowej, ale również skóry i kości. Ogranicza także wydzielanie hormonu stresu – kortyzolu, powstrzymującego przyrost masy mięśniowej. Wysoka zawartość L-leucyny stymuluje produkcję insuliny, jednego z najsilniejszych anabolików, która przyśpiesza wchłanianie pozostałych aminokwasów do komórek mięśniowych.

W licznych badaniach potwierdzono, że spożywanie białek serwatkowych wpływa na produkcję cennego związku - glutationu. Jest on głównym elementem obrony komórek przed uszkodzeniami wywołanymi przez wolne rodniki, które powstają w wyniku ciężkich ćwiczeń. Chroni on błony komórkowe, DNA i białka organizmu przed stresem oksydacyjnym.

Do grupy białek serwatkowych zaliczamy białka o bardzo cennych aktywnościach biologicznych: beta laktoglobulinę, alfa laktoalbuminę, albuminę serum, laktoferynę i lizozym. W wyniku trawienia tych białek w żołądku i w jelicie, powstają tzw. biologicznie aktywne peptydy, które oddziałują z receptorami organizmu, wpływając na wiele procesów metabolicznych.

Zalecane dzienne spożycie

1 porcję (1½  miarki = 30 g) rozpuścić w 150-200 ml wody lub odtłuszczonego mleka. Stosować 1-3 razy dziennie.

classic_ISO_8L_TABELA.JPG

Szczegóły produktu
Nowy produkt

- Wysoki potencjał anaboliczny,

- wysoka zawartość BCAA i glutaminy,

- bardzo wysoka przyswajalność i biodostępność,

- mieszanina białek biologicznie aktywnych,

- świetna rozpuszczalność i wyborny smak.

Inne produkty w tej kategorii