Now Foods Calcium and Magnesium - 100 tabs.
  • Now Foods Calcium and Magnesium - 100 tabs.

Minerały Now Foods Calcium & Magnesium 100tab

NOW Foods
  Chwilowo niedostępny
Cena
34,00 zł
Brutto
Ilość

Dostawa już od: 12,50 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 199,00 zł


Opis

NOW Foods Calcium & Magnesium 100 tabletek

-

NOW Foods Calcium & Magnesium to suplement diety zawierający unikalne połączenie wapnia i magnezu w stosunku 2:1; pierwiastki te są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego, zdrowych kości czy zębów, a także układu nerwowego;

-

  • - UNIKALNE POŁĄCZENIE WAPNIA I MAGNEZU W STOSUNKU 2:1

  • - WSPIERA PRACĘ UKŁADU NERWOWEGO 

  • - WSPOMAGA UKŁAD SERCOWO-NACZYNIOWY

  • - ODPOWIADA ZA ZDROWE I MOCNE ZĘBY I KOŚCI

-

-

NOW Foods Calcium & Magnesium to preparat minerałowy uzupełniający dietą w niezwykle cenne pierwiastki jakimi są wapń i magnez w stosunku 2:1 - oba składniki pełnią kluczową rolę w pracy układy sercowo-naczyniowego, odpowiadają za prawidłową pracę układu nerwowego, budują kości, zęby, utrzymują równowagę minerałową oraz elektrolitową.

Wapń - odpowiedzialny za prawidłową budowę kości i zębów, jest jednym z najważniejszych składników budulcowych naszego organizmu, odpowiada za funkcje sercowo-naczyniowego, układu nerwowego oraz mięśni.

Magnez - jednym z najważniejszych pierwiastków chemicznych w organizmie ludzkim. Jest elementem większości tkanek i płynów ustrojowych. Magnez potrzebny jest do prawidłowego funkcjonowania metabolizmu, wpływa także na odpowiednie funkcjonowanie mięśni, w tym serca.

-

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Porcję (2 tabletki) do głównych posiłków.

-

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

Składniki produktu: 1 porcja (2 tabletki) % RWS*
Wapń (węglan wapnia, cytrynian wapnia, L-askorbinian wapnia) 1000 mg 125%
Magnez (tlenek magnezu, cytrynian magnezu, L-askorbinian magnezu) 500 mg 133%
Inne składniki: celuloza, kroskarmeloza sodowa, kwas stearynowy (pochodzenia roślinnego), stearynian magnezu (pochodzenia roślinnego), powłoka tabletki z surowca roślinnego.
* % Referencyjna wartość spożycia
Szczegóły produktu
0000003850
Nowy produkt

NOW Foods Calcium & Magnesium to suplement diety zawierający unikalne połączenie wapnia i magnezu w stosunku 2:1; pierwiastki te są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego, zdrowych kości czy zębów, a także układu nerwowego;

Inne produkty w tej kategorii