Reduced price! DORIAN YATES NUTRITION Nox Pump 30sasz

„Przekrocz swoje bariery i złam ograniczenia treningowe. Specjalnie zaprojektowana formuła przedtreningowa da Ci skupienie i wolę walki do tego, by odbyć najlepszą sesję treningową Twojego życia... Na każdym treningu.” - Dorian Yates sześciokrotny Mr. Olympia.

More details

128,00 zł

139,99 zł

-11,99 zł

Add to wishlist

Free shipping starts from 300,00 zł excluding delivery cost.

 • „Przekrocz swoje bariery i złam ograniczenia treningowe. Specjalnie zaprojektowana formuła przedtreningowa da Ci skupienie i wolę walki do tego, by odbyć najlepszą sesję treningową Twojego życia... Na każdym treningu.” - Dorian Yates sześciokrotny Mr. Olympia.

  Oto słowa człowieka legendy, zawodnika który słynął nie tylko z niesamowitej budowy, ale także niesamowicie intensywnych, prawie że nieludzko wymagających sesji treningowych. Człowieka, który zwykł mawiać, że siłą kulturysty jest jego umysł, dzięki któremu może skupić się tak, by wycieńczyć mięśnie już po jednej starannie kontrolowanej serii ćwiczenia. Teraz przed Wami szansa na osiągnięcie podobnego stanu umysłu dzięki NOX PUMP.

  NOX PUMP Doriana Yates’a jest naukowo zaprojektowany aby być najwyższej klasy przed treningowym drinkiem. Zawiera w sobie zaawansowaną mieszankę najwyższej klasy suplementów takich jak: boostery azotowe, aminokwasy, ekstrakty ziołowe oraz kompleks węglowodanów dla uzyskania większej pompy treningowej , zwiększenia ilości energii, wytrzymałości i siły. Z tymi naukowo sprawdzonymi składnikami, opatentowanym wspomagaczem absorpcji jest to z pewnością najlepszy i najbardziej zaawansowany produkt w swoim rodzaju:


  Silne boostery azotowe – L-arginina, AAKG;

  GlycoCarn - Ten opatentowany ester L-karnityny jest o wiele wydajniejszy od innych form karnityny. Poprawia kr±żenie krwi a także pomaga przy wytwarzaniu energii poprzez ułatwianie transportu kwasów tłuszczowych do mitochondriów. Rekompensuje także braki tlenowe powstałe na skutek ćwiczeń a także ogranicza produkcje kwasu mlekowego;

  Guarana – Wpływa na zwiększenie siły i wytrzymałości oraz ogólnej wydolności podczas treningu;

  Chocamina - Jest opatentowanym wyciągiem z kakaowca dostarczającym wszystkie korzyści zdrowotne czekolady pomijając przy tym tłuszcz i cukry. Ma wpływ na spalanie tłuszczu a także wzrost energii;

  Korzeń Bodziszka(Geranium) – usprawniający pracę płuc podczas treningu.

  Jeśli chcecie wiedzieć czego nie znajdziecie w tej zaawansowanej formule, mamy dla Was również i tę informację - NOX PUMP nie zawiera aspartamu, sacharozy ani laktozy - każdy gram to tylko i wyłącznie starannie dobrane aktywne składniki.


  SKŁADNIKI AKTYWNE     Nox pump      
  Porcja     15g      
  Ilość porcji w opakowaniu     30      
  Opakowanie     30 sasz      
  Zawartość jednej porcji           zaw:
        Kalorie     80 kcal
        Tłuszcz     0 g
        Sód     120 mg
        Potas     85 mg
        Węglowodany     10 g
        w tym cukry     5 g
        Wapń      
        Magnez      
        Nox pump - formuła przedtreningowa     13,3 g
        Cell volumising matrix     4,4g
        L-arginine-alpha-ketoglutarate      
        Citruline Malate      
        Choline      
        Taurine      
        N-acetyl-L-tyrosine      
        GlycoCarn      
        Pro-energy matrix     8,9g
        Fructose      
        Guarana extract      
        Glucuronolactone      
        Cocoa bean extract blend(chocamine)      
        Geranium root extract      
        Crioceras Longiflorus extract


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Customers who bought this product also bought: