Sale ANIMAL Animal Cuts 42sasz

039442130099

145,00 zł

Add to wishlist

Free shipping starts from 300,00 zł excluding delivery cost.

 • ANIMAL - Animal Cuts - 42 sasz.

  Co to za produkt?
  Pomaga spalić zbędną tkankę tłuszczową


  Krótka charakterystyka

  • Nasila spalanie tkanki tłuszczowej
  • Zwiększa oksydację tłuszczu
  • Przyspiesza przemianę materii
  • Umożliwia przeprowadzenie dłuższego i bardziej intensywnego treningu

  W jakim celu jest stosowany?
  Animal Cuts to naukowo opracowana formuła, której celem jest pomoc w szybkim spalaniu tłuszczu i odwodnieniu. Skład został dobrany przez grono specjalistów z zakresu odżywiania i suplementacji. Co więcej, ze względu na zaawansowany skład Animal Cuts został stworzony z myślą o określonej grupie osób – o zawodnikach startujących w kulturystyce. Animal Cuts zawiera kilka mieszanek, z których każda działa w inny sposób. Jedna przyspiesza przemianę materii, nasila uwalnianie wolnych kwasów tłuszczowych z tłuszczu podskórnego, przestawia organizm na spalanie tłuszczu jako głównego źródła energii i w efekcie – spala tłuszcz, obniżając jego poziom, dzięki czemu mięśnie stają się bardziej widoczne, lepiej wyrzeźbione, twardsze i prążkowane. Tylko niski poziom tłuszczu gwarantuje zwycięstwo w zawodach!
  Druga mieszanka z kolei usuwa nadmiar nagromadzonej wody zewnątrzkomórkowej, która gromadzi się pod skórą. Niestety, spalanie tłuszczu to nie wszystko – jeśli mięśnie mają być widoczne, niezbędne jest wydalenie z organizmu zalegającej wody podskórnej. Trzecia mieszanka znacznie poprawia koncentrację, dzięki czemu można bardziej skupić się na treningu. Animal Cuts został stworzony dla osób, których celem jest jak najszybsze spalenie nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz pozbycie się nagromadzonej wody podskórnej.

  Skład:

  Wartości odżywcze

  Porcja: 1 sasz.

  Ilość porcji w opakowaniu: 42

  Zawartość: 42 sasz.

  Składniki% Zapotrzebowanie dzienne
  Niacin15 mg75
  Vitamin B62 mg100
  Thermogenic Complex575 mg-
  Synephrine -
  Octopamine -
  Tyramine -
  Epigallocatechin Gallate -
  L-Theanine -
  Coleus Forskohli Extract -
  Lipotropic Complex75 mg-
  Choline Citrate -
  Betaine HCl -
  Inositol Monophosphate -
  Metabolic Complex900 mg-
  Guarana (22% caffeine) -
  L-Carnitine -
  Diuretic Compex750 mg-
  Dandelion Extract -
  Uva Ursi Extract -
  © 2008 Fitness Authority


  Sposób użycia:
  1 porcja to 1 saszetka – stosuj dwa razy dziennie, popijając szklanką wody. Pierwsza saszetka rano na czczo, druga przed treningiem. Nie stosuj dłużej niż przez okres 3. tygodni, po którym powinien nastąpić okres tygodniowej przerwy.


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Customers who bought this product also bought: