SSN RAPID FIRE PRE WORKOUT to preparat przedtreningowy, który zawiera starannie dobrane synergiczne związki przeznaczone do przygotowania Twojego umysłu, ośrodkowego układu nerwowego i mięśni na najbardziej hardcorowe treningi.

More details

This product is no longer in stock

128,70 zł

Add to wishlist

Free shipping starts from 300,00 zł excluding delivery cost.

  • SSN RAPID FIRE PRE WORKOUT to preparat przedtreningowy, który zawiera starannie dobrane synergiczne związki przeznaczone do przygotowania Twojego umysłu, ośrodkowego układu nerwowego i mięśni na najbardziej hardcorowe treningi.

    W składzie znajdują się tylko sprawdzone substancje w odpowiednich, synergistycznie działających dawkach.

    Sposób spożycia: porcję 6g (1 miarka) rozpuścić w 250ml wody i przyjąć około 30 minut przed treningiem.

    Zdjęcie użytkownika Świat Supli.


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Zdjęcie / wizualizacja produktu może odbiegać od aktualnego wyglądu (podobnie może być z opisami / informacjami żywieniowymi). Związane jest to z coraz częstszymi zmianami etykiet / opakowań / wzorów przez producentów. Podstawą zakupu jest nazwa widoczna nad zdjęciem. W razie wątpliwości prosimy o kontakt przed zakupem.

Customers who bought this product also bought: