748252905710

Noxipro to najnowocześniejsza formuła przedtreningowa przygotowana z najwyższej jakości składników jakości farmaceutycznej, w celu zapewnienia maksymalnej skuteczności. Nowa formuła oparta jest o a.m.p. citrate, który z powodzeniem zastąpił popularne i porządane geranium (dmaa)

More details

This product is no longer in stock

139,00 zł

Add to wishlist

Free shipping starts from 300,00 zł excluding delivery cost.

 • Noxipro to najnowocześniejsza formuła przedtreningowa przygotowana z najwyższej jakości składników jakości farmaceutycznej, w celu zapewnienia maksymalnej skuteczności. Nowa formuła oparta jest o a.m.p. citrate, który z powodzeniem zastąpił popularne i porządane geranium (dmaa).

  WIĘKSZA SIŁA I MOC MIĘŚNI
  POPRAWA SYNTEZY TLENKU AZOTU
  POPRAWA SKUPIENIA UMYSŁOWEGO POTRZEBNEGO DO EKSTREMALNEJ INTENSYWNOŚCI TRENINGOWEJ
  WYŻSZY POZIOM KARNOZYNY, ABY ZMNIEJSZYĆ ZMĘCZENIE MIĘŚNI I ZWIĘKSZYĆ WYDOLNOŚĆ AEROBOWĄ

  W klinicznych badaniach testerzy Noxipro odnotowali poprawę siły mięśni, lepszą wydolność fizyczną oraz psychiczną. Noxipro wykorzystuje rewolucyjny system transportowy, który powoduje szybkie tłoczenie składników odżywczych do krwi, czego efektem jest natychmiastowy wyrzut energii, który poczujesz wkrótce po spożyciu pierwszej dawki. Energia wywołana Noxipro jest czysta, bez poddenerwowania i bez gwałtownego jej spadku.

  SKŁADNIKI AKTYWNE: Noxipro 
  Porcja: 7,1 gram - 1 miarka 
  Ilość porcji w opakowaniu: 40 
  Opakowanie: 284 gram 
  Zawartość: w porcji (7,1 gram) zaw: % DZ

  Zastrzeżona Mieszanka 4,097mg 
  Beta-alanina 
  AAKG (Alfa-Ketoglutaran L-Argininy 2:1) 
  Fibersol-2 (soluble corn fiber) 
  Monohydrat kreatyny 
  a.m.p. citrate 
  Infinergy (dwu-jabłczan kofeiny) 
  Kofeina 
  Higenamina HCI 
  Naringina 
  Ekstrakt Capsicum annum Fruit 
  Alpha Yoh (std. min. 90% from Rauwolfia vomitoria) 
  Ekstrakt Huperzia serrata Club Moss 

  Zalecane Dzienne Dawkowanie
  Dzień Treningowy: Jedna porcja (1 miarka - 7.1 gram), wymieszanej z 150-250ml zimnej wody 30-45 minut przed treningiem.
  Dzień Nietreningowy: Nie stosować.Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Zdjęcie / wizualizacja produktu może odbiegać od aktualnego wyglądu (podobnie może być z opisami / informacjami żywieniowymi). Związane jest to z coraz częstszymi zmianami etykiet / opakowań / wzorów przez producentów. Podstawą zakupu jest nazwa widoczna nad zdjęciem. W razie wątpliwości prosimy o kontakt przed zakupem.

Produkty powiązane

Customers who bought this product also bought: