5901703240807

Iron Horse Series High Kick jest preparatem przed treningowym przeznaczonym przede wszystkim dla sportowców dyscyplin siłowo-wytrzymałościowych (MMA, BOKS, ZAPASY, RUGBY...). 

More details

129,00 zł

Add to wishlist

Free shipping starts from 300,00 zł excluding delivery cost.

 • Iron Horse Series High Kick jest preparatem przed treningowym przeznaczonym przede wszystkim dla sportowców dyscyplin siłowo-wytrzymałościowych (MMA, BOKS, ZAPASY, RUGBY...). Stosowanie IRON HORSE SERIES HIGH KICK przed treningiem zapewnia wzrost kondycji, wytrzymałości tlenowej jak i mięśniowej zawodnika. W przeciwieństwie do preparatów przed treningowych stosowanych w kulturystyce IRON HORSE SERIES HIGH KICK nie zatrzymuje nadmiernej ilości krwi w pracujących mięśniach, a pozwala na zachowanie szybkości i dynamiki, zapobiega zakwaszaniu się pracujących mięśni czym zdecydowanie przyczynia się do poprawy wyników sportowych. W zauważalny sposób oddala zjawisko długu tlenowego.

  Waga netto: 560g (28 porcji)

  Stosowanie: Spożywać co najmniej 2 godziny po posiłku. Zawartość 1 porcji (4 miarki produktu) rozpuścić w szklance wody, wypić na 30 minut przed treningiem.

  Ilość substancji aktywnych w 1 porcji (20g) produktu:

  Wartość odżywcza 73,45kcal/279,7kj
  Białko 0
  Węglowodany 6
  Cukry proste 0
  Tłuszcze 0
  Błonnik 0
  Sód 0

  Kompleks składników o działaniu wspomagającym efektywność pracy OUN

  L-Tauryna 2000mg
  L-Tyrozyna 1000mg
  L-Fenyloalanina 500mg
  N-Acetyl l-karnityny 250mg
  Schizandrol A
  (ekstarkt z cytryńca chińskiego 10%) 200mg
  Kofeina 100mg
  Żeń Szeń
  (wyciąg na 30% ginsenozydów) 50mg
  Tiamina 40mg


  Matrix stymulujący maksymalną wydolność układu mięśniowego

  Maltodekstryna 6000mg
  L-Glutamina 2000mg
  Beta Alanina 2000mg
  L-Leucyna (BCAA) 1300mg
  L-Arginina 1000mg
  L-Walina (BCAA) 900mg
  L-Izoleucyna (BCAA)800mg
  L-Histydyna 500mg
  Magnez 500mg
  Kwas Askorbinowy 200mg
  Kwas Alfa Liponowy 50mg
  Niacyna 30mg
  Pirydoksyna 20mg
  Kobolamina 100mcg
  Biotyna 100mcg

  Uwaga:
  Produkt przeznaczony tylko dla osób pełnoletnich. Nie może być stosowany przez osoby mające jakiekolwiek schorzenia układu sercowo naczyniowego, przez osoby mające nadciśnienie tętnicze, przez kobiety w ciąży, oraz przez osoby w podeszłym wieku.
  Stosować tylko w dni treningowe. 1 porcja dziennie. Nie przekraczać zalecanej dawkiSuplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Produkty powiązane

Customers who bought this product also bought: