5902052816361

FA So Good! Peanut Butter Crunchy 100% jest produktem naturalnym, który w 100% powstał na bazie orzeszków ziemnych.

More details

This product is no longer in stock

25,00 zł

Add to wishlist

Free shipping starts from 300,00 zł excluding delivery cost.

  • PRODUKT W PEŁNI NATURALNY
  • W 100% SKŁADA SIĘ Z ORZESZKÓW ZIEMNYCH
  • BEZ ZBĘDNEGO DODATKU SOLI, CUKRU ORAZ OLEJU PALMOWEGO
  • NIESAMOWITY ORZECHOWY SMAK
  • CHRUPKA STRUKTURA MASŁA
  • NIE ZAWIERA TŁUSZCZÓW „TRANS”

  FA So Good! Peanut Butter Crunchy 100% jest produktem naturalnym, który w 100% powstał na bazie orzeszków ziemnych. Dzięki zaawansowanej technologii produkcji zachowano wszystkie wartości odżywcze. Produkt powstał poprzez poddanie orzechów mieleniu w ich naturalnych skórkach aż do uzyskania pożądanej struktury masła. 

  Przy produkcji nie stosowano:
  - oleju palmowego
  - nie dodawano cukru oraz soli

  FA So Good! Peanut Butter Crunchy 100% jest źródłem pełnowartościowych tłuszczy oraz białka, których odpowiednia ilość w diecie pełni decydujące znaczenie dla Twojego zdrowia oraz pełnej sprawności organizmuWysoka zawartość błonnika pokarmowego dodatkowo pomaga w regulacji układu pokarmowego, co z pewnością wpłynie pozytywnie na Twoje samopoczucie. Produkt nie zawiera żadnych dodatków więc w odróżnieniu od produktów z uwodornionym tłuszczem dodawanym w celu stabilizacji produktu nie posiada tłuszczów trans. Jedno i wielonienasycone kwasy tłuszczowe występujące w produkcie są tak istotne gdyż zastępowanie w diecie tłuszczów nasyconych tłuszczami nienasyconymi pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Dodatkowo produkt nie zawiera soli i produkowany jest bez dodatku oleju palmowego i bez dodatku cukrów.

  FA So Good! Peanut Butter Crunchy 100% dostarczy Twojemu organizmowi substancji odżywczych oraz energii by mógł sprawnie funkcjonować. Jak wiesz białkojest podstawowym budulcem Twoich mięśni – zadbaj by było ono odpowiednie.

  FA SO GOOD! PEANUT BUTTER CRUNCHY 100% - NAJWYŻSZA JAKOŚĆ!

  SKŁADNIKI AKTYWNE:So Good! Peanut Butter
  Opakowanie:900g
  Wartość odżywcza100g
  Wartość energetyczna2470kJ/596kcal
  Białko29,6g
  Węglowodany11,6g
  w tym cukry5,9g
  Tłuszcz46g
  w tym kwasy tłuszczowe nasycone8,2g
  w tym kwasy tłuszczowe jednonienasycone21,1g
  w tym kwasy tłuszczowe wielonienasycone14,3g
  Błonnik8,5g
  Sól0g
  -- Witaminy i minerały
  Biotyna130mcg260%
  Niacyna13,1mg82%
  Miedź0,64mg64%
  Fosfor420mg60%
  Magnez190mg51%
  Cynk3,3mg33%
  Składniki: orzechy ziemne 100%.

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Customers who bought this product also bought: