Dobre wymieszanie, to lepszy smak,
dobry shaker to lepszy styl!

More details

6,00 zł

Add to wishlist

Free shipping starts from 300,00 zł excluding delivery cost.

 • Dobre wymieszanie, to lepszy smak,
  dobry shaker to lepszy styl!

  CHARAKTERYSTYKA: 
  - zakręcany ustnik 
  - efektywny rozdrabniacz 
  - ergonomiczny kształt 
  - najlepszy design

  Idealny do przygotowywania odżywek wysokobiałkowych, gainerów i BCAA w proszku.

  Shaker jest bardzo profesjonalnie wykonany i szczelny. Prezentuje się naprawdę dumnie na tle często spotykanej "tańszczyzny". Zawiera sito rozdrabniająca o budowie stożkowo-heksagonalnej (tzw. "plaster miodu") - co ułatwia mieszanie i redukuje pienienie.

  Shaker pochodzi od najbardziej uznanego producenta. Wiele znanych marek bazuje na jego linii (to powszechna praktyka - z odzywkami jest obecnie podobnie).


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Customers who bought this product also bought: