Sale BIO TECH USA Nitrox Therapy 680g

Nitrox jest przed treningowym stakerem zawierającym unikalne składniki aktywujące i stymulujące kondycję tlenowo azotową (NO NITRITE OXIDE) odpowiada za prędkość komunikacji między komórkowymi, 

More details

89,00 zł

99,00 zł

-10,00 zł

Add to wishlist

Free shipping starts from 300,00 zł excluding delivery cost.

 • BIOTECH USA

   

  NITROX THERAPY

   

  680g

   
   

  Nitrox jest przed treningowym stakerem zawierającym unikalne składniki aktywujące i stymulujące kondycję tlenowo azotową (NO NITRITE OXIDE) odpowiada za prędkość komunikacji między komórkowymi, zwiększa tempo oraz ilość przepływu krwi, co za tym idzie zwiększona wydolność organizmu oraz efekt "pompy" mięśniowej. Niska cena wysoka jakość, może przełożyć się na duże zyski.

  Składniki zawarte w Nitrox Therapy takie jak arginine alpha keto-glutarate AKG są prekursorami wytwarzania w organizmie człowieka tlenku azotu (NO), który odpowiada za prędkość komunikacji między komórkami. Zwiększenie produkcji tlenku azotu powoduje rozkurczenie ścianek naczyń krwionośnych, oraz hamowanie agregacji płytek krwi (odpowiedzialnych za lepkość krwi), czego efektem jest kilkukrotne zwiększenie tempa oraz ilości przepływu krwi w naczyniach krwionośnych oraz mięśniach. Efektem tego jest zwiększone nagromadzenie tlenu oraz składników odżywczych (transportowanych przez krew) w komórce mięśniowej. Daje to efekt napięcia i „napompowania” mięśni, co powoduje znaczny przyrost siły oraz masy mięśni.

  Skład (w porcji - 17g):

  Wartość energetyczna  44kcal
  Węglowodany               10,54g
  dextrose,fructose,ribose  5,8g
  sucrose                         0,00g
  Tłuszcze                        0,00g
  Dietary fiber                    0,00g
  CARBORDE                  11,22G
  dextrose,maltodextrin,fructose,ribose,xylitol
  NOxNRG                        4,50g
  AAKG,citrulline malate,beta alanine,L-Arginine HCL,L-Arginine nitrate
  CREA-TONATOR            220mg
  creatine pH-X,micronized creatine,creatine HCL,tricreatine malate,creatine ethylester,creatine pyruvate
  ATP POWER                  235mg
  caffeine(200mg/serving),vitamin B3,NAD(nicotinamide adenine dinucleotide,Na-R-ALA,NAC(N-Acetyl cysteine))
  BCAA's                         150mg
  L-leucine,Leucine malate,Leucine AKG,Leucine ethyl ester,N-Acetyl L-Leucine,L-Isoleucine,L-Valine

  Sposób użycia:
  Spożyć jedną porcję (17 g) ok. 30 minut przed treningiem


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Customers who bought this product also bought: