Sale SCITEC 100% Whey Protein Professional 920g

100% Whey Protein Professional - jest najwyższej jakości, wolnym od laktozy, czystym koncentratem i izolat białek serwatkowych (WPC + WPI) o bardzo dobrej rozpuszczalności oraz wartości biologicznej BV-104.

More details

91,00 zł

Add to wishlist

Free shipping starts from 300,00 zł excluding delivery cost.

 • 100% Whey Protein Professional - jest najwyższej jakości, wolnym od laktozy, czystym koncentratem i izolat białek serwatkowych (WPC + WPI) o bardzo dobrej rozpuszczalności oraz wartości biologicznej BV-104. Koncentraty białek serwatkowych charakteryzują się wysoką wartością odżywczą i aktywnością anaboliczną wśród wszystkich białek pokarmowych. Dodatkowo białko zostało wzmocnione Aminogenem i jest wolne od aspartamu.

  • Przyrost suchej masy mięśniowej
  • Redukcja tkanki tłuszczowej
  • Szybka regeneracja potreningowa
  • 5g aminokwasów BCAA w porcji
  • Zawiera enzymy trawienne
  • Pyszne smaki


  Produkt 100% Whey Protein Professional firmy Scitec Nutrition jest mieszanką najwyższej jakości izolatu i koncentratu białka serwatkowego o wysokiej jakości. Dzięki doskonałemu profilowi aminokwasowemu (47,5% stanowią tzw. aminokwasy anaboliczne takie jak: BCAA, arginina, glutamina i tyrozyna) 100% Whey Protein Professional posiada najwyższą wartość biologiczną.

  Pozyskiwane białka w procesie mikrofiltracji, nie denaturowane, zachowują pełną strukturę i aktywność funkcjonalnych białek serwatkowych - beta laktoglobuliny, alfa laktoalbuminy, immunoglobuliny, albuminy osocza, laktoferyny, laktotransferyny, ceruloplazminy, fosfoglikoproteiny, proteazy i peptony. Wysoka wartość odżywcza i aktywność anaboliczna sprawiają, że białka serwatkowe uznano za najwartościowsze źródło białka pokarmowego dla sportowców wyczynowych i osób aktywnych ruchowo.

  Wysoką wartość odżywczą zawdzięczają najwyższej, możliwej przyswajalności, warunkowanej idealną rozpuszczalnością i korzystnym ciśnieniem osmotycznym nie denaturowanych białek oraz optymalnym proporcjom aminokwasów egzo- i endogennych z wyjątkowo wysokim udziałem aminokwasów rozgałęzionych BCAA (25%) i glutaminy.

  Scitec 100% Whey Protein Professional zawiera w małej ilości laktozę i dodatkowo wzmocniony jest L-glutaminą oraz opatentowanym enzymem Aminogenem. Produkt nie zawiera Aspartamu. Na wysoką aktywność anaboliczną, oprócz wysokiej wartości odżywczej, wpływają cechy metaboliczne całych białek serwatkowych oraz powstających w efekcie ich przemian peptydów i mikropeptydów. Substancje te działają podobnie do peptydowych, anabolicznych czynników wzrostowych. Ułatwiają transport aminokwasów do komórek mięśniowych i stymulują anabolizm. Tworzą barierę antyoksydacyjną. Stabilizują lizosomy i hamują aktywność katabolicznych enzymów lizosomalnych. Wzmacniają układy: krążenia, nerwowy i odpornościowy.

  Scitec Nutrition Whey Protein Professional


  100% WHEY PROTEIN PROFESSIONAL™ daje pełną gwarancję, że stosujesz najwyższej jakości białko pochodzące z koncentratu serwatki. Postaw na elitarną markę!

   100g1 porcja% realizacji ZDS* / 1 porcja
  Tłuszcz8g2g3%
  Węglowodany5,6g1,4g1%
  w tym cukry5,6g1,4g-
  Białko76g19g40%
  Potas (mg)444mg111mg3%
  Sód (mg)144mg36mg2%
  Cholesterol (mg)88mg22mg8%


  ZDS*
  - zalecane dzienne spożycie


  Charakterystyczny profil aminokwasowy w 25 gramach:

  L-alanina 882mg
  L-arginina 423mg*
  Kwas asparginowy 2168mg
  L-cysteina 423mg
  Kwas glutaminowy 3448mg
  L-glicyna 367mg
  L-histydyna 386mg*
  L-izoleucyna 1249mg*
  L-leucyna 1929mg*
  L-lizyna 1819mg*
  L-metionina 367mg*
  L-fenyloalanina 643mg*
  L-prolina 1231mg
  L-seryna 1121mg
  L-treonina 1433mg*
  L-tryptofan 331mg*
  L-tyrozyna 606mg
  L-walina 1249mg*

  *aminokwasy egzogenne  Wartość odżywcza:
  1 porcja: 1 miarka (25g).
  Zawartość opakowania: 37 porcji.
  Wartośc energetyczna 1 porcji: 96 kcal/406 kJ

  Skład: ultrafiltrowany koncentrat i izolat białka serwatkowego, naturalny aromat, L-glutamina, acesulfam-K, sukraloza, pepsyna,


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Produkty powiązane

Customers who bought this product also bought: