All Day Protein + EAA to koncentrat białka serwatki połączonego z aminokwasami egzogennymi. Suplement ten jest idealnym uzupełnieniem diety ze względu na jego oryginalny smak i znakomitą rozpuszczalność. Kolejną zaletą tego produktu jest wysoka zawartość protein w porcji, która wynosi aż 30g!

 • Źródło aminokwasów EAA
 • Niska zawartość węglowodanów
 • Najwyżej jakości koncentrat białka serwatki

More details

55,55 zł

59,99 zł per 900

Add to wishlist

Free shipping starts from 300,00 zł excluding delivery cost.

 • All Day Protein + EAA to koncentrat białka serwatki połączonego z aminokwasami egzogennymi. Suplement ten jest idealnym uzupełnieniem diety ze względu na jego oryginalny smak i znakomitą rozpuszczalność. Kolejną zaletą tego produktu jest wysoka zawartość protein w porcji, która wynosi aż 30g!

  • 30g białka w jednej porcji!
  • Źródło aminokwasów EAA
  • Niska zawartość węglowodanów
  • Najwyżej jakości koncentrat białka serwatki
  • Aspartam free

  Pierwsze tak unikatowe połączenie na rynku!

  Wysoka zawartość białka. ALL DAY PROTEIN + EAA to unikatowe połączenie koncentratu białka serwatki z aminokwasami egzogennymi, umożliwiające zaspokojenie w 100% zapotrzebowanie na aminokwasy egzogenne zgodnie z wytycznymi WHO, dla osoby o masie ciała 100 kg. Aminokwasy egzogenne to grupa aminokwasów niezbędnych do budowy białek organizmu. Nie mogą być one wytwarzane przez organizm ludzki, dlatego należy dostarczyć je wraz z pokarmem.

  Skład produktu

  Porcja40 g
  Ilość porcji w opakowaniu22
  Opakowanie900 g
  Wartość odżywczaw 40 g
  Wartość energetyczna141,4 kcal
  Białko30 g
  Węglowodany1,4 g
  Tłuszcz1,76 g

  Dawkowanie

  40g (1,5 miarki) rozpuścić w 250 ml wody.


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Produkty powiązane

Customers who bought this product also bought: