Sale ACTIVLAB NIGHT PROTEIN ZMA 1000 g

Night Protein ZMA - unikatowe połączenie odżywki wysokobiałkowej na noc z ZMA. Night Protein + ZMA  zawiera kompozycję WPC i kazeinianu wapnia, czyli białek o różnym stopniu szybkości trawienia i wchłaniania, tym samym produkt umożliwia ciągłe dostarczanie aminokwasów w przedłużonym czasie,  szczególnie podczas snu.

More details

This product is no longer in stock

60,19 zł

65,01 zł per 1000

Add to wishlist

Free shipping starts from 300,00 zł excluding delivery cost.

 • Night Protein ZMA - unikatowe połączenie odżywki wysokobiałkowej na noc z ZMA. Night Protein + ZMA  zawiera kompozycję WPC i kazeinianu wapnia, czyli białek o różnym stopniu szybkości trawienia i wchłaniania, tym samym produkt umożliwia ciągłe dostarczanie aminokwasów w przedłużonym czasie,  szczególnie podczas snu.

  Zapewnienie odpowiedniego poziom białka w diecie, dopasowanego do naszej diety oraz poziomu aktywności fizycznej, jest niezbędne jeśli chcemy zbudować imponująca sylwetkę lub uzyskać ponadprzeciętne wyniki siłowe i wytrzymałościowe.

  Białko, które dostarczamy naszemu organizmowi, wykorzystywane jest w procesie budowy tkanek, przyspiesza regenerację powysiłkową, reguluje wydzielanie licznych hormonów, stanowi źródło energii podczas intensywnego i długotrwałego wysiłku, ułatwia redukcję tkanki tłuszczowej oraz wykazuje szereg innych, korzystnych dla naszego organizmu działań.

  ZMA jest opatentowaną formułą witaminowo-mineralną poprawiającą jakość snu, usprawniającą regenerację i wzmagającą produkcję endogennego testosteronu, w skład której wchodzą cynk i magnez oraz witamina B6. ZMA zwiększa wydzielanie testosteronu, poprawia libido, tonizuje układ nerwowy, reguluje poziom metabolizmu komórkowego, polepsza jakość snu.
   

  Porcja jednorazowa30 g
  Ilośc porcji w opakowaniu~33
  Opakowanie1000 g
  Wartośc energetyczna349 kcal
  Białko76 g
  Węglowodany2,9 g
  Tłuszcz3,7 g
  Cynk10 mg
  Magnez375 mg
  Witamina B61,4 mg


  DAWKOWANIE: Ze względu na specifikę odzywki nalezy spożywac przede wszystkim na noc ok 30-60 minut przed snem. W zalezności jednak od zapotrzebowania organizmu na białko można dodatkowo spożywac 1-2 porcję w ciagu dnia między posiłkami lub np po treningu.


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Customers who bought this product also bought: