• Banner

  • On sale!
FITNESS AUTHORITY - Xtreme Napalm® Pre-Contest - 500g
  • FITNESS AUTHORITY - Xtreme Napalm® Pre-Contest - 500g

FITNESS AUTHORITY - Xtreme Napalm® Pre-Contest - 500g

5907657140996
Rating 

Xtreme Napalm® da ci motywację do pójścia na siłownię i zmierzenia się z ciężarami! W odróżnieniu od innych boosterów NO dostępnych na rynku, nasz zawiera zestaw antyoksydantów, które są niezbędne przy przyjmowaniu stymulantów NO, ze względu na ich oksydacyjny wpływ na komórki w ciele człowieka. 

Smaki
PLN69.00
Tax included
Quantity

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Description

 

Jeśli szukasz napoju przedtreningowego, który pomoże ci dać z siebie wszystko na siłowni i nastroi cię do walki z żelastwem, to właśnie znalazłeś. Aktywatory produkcji tlenku azotu, kreatyna i stymulanty dadzą ci energię, poprawią waskularyzację i powiększą mięśnie. Xtreme Napalm® da ci motywację do pójścia na siłownię i zmierzenia się z ciężarami! W odróżnieniu od innych boosterów NO dostępnych na rynku, nasz zawiera zestaw antyoksydantów, które są niezbędne przy przyjmowaniu stymulantów NO, ze względu na ich oksydacyjny wpływ na komórki w ciele człowieka. Teraz możesz mieć ciągłą pompę, intensywne treningi, których pragniesz a jednocześnie chronisz organizm przed wolnymi rodnikami będącymi produktem ubocznym aktywacji tlenku azotu.,

Czemu powinieneś postawić na Xtreme Napalm® firmy Fitness Authority? Ponieważ on działa! Jeśli potrzebujesz energii i motywacji na siłowni to ten produkt jest dla ciebie. Jego specjalnie dobrane składniki pomogą ci w przeprowadzeniu intensywnych treningów, oraz pomoże zwiększyć obciążenia, co w efekcie doprowadzi do zwiększenia masy mięśniowej. Twoje ciało będzie napompowane krwią pędzącą do komórek mięśniowych i dostarczającą tak potrzebnych składników odżywczych. Nie stosowaliśmy cukrów, więc możesz być spokojny o poziom tkanki tłuszczowej. Od kreatyny aż po naszą unikalną mieszankę antyoksydantów, stosowaliśmy tylko surowce najwyższej jakości. Nie znajdziesz produktu lepszego niż Xtreme Napalm®; to suplement naprawdę unikalny pośród stacków przedtreningowych i suplementów zwiększających objętość komórek mięśniowych.

Zalecane spożycie: 1 miarkę produktu rozmieszaj w 250-300 ml zimnej wody. Spożyj na 30 minut przed treningiem.

Uwaga: Pij wystarczające ilości wody. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim dietetykiem lub trenerem. Przechowywać z dala od dzieci. Podawać na zimno! Nie podawać cukrzykom, dzieciom i młodzieży.

Xtreme Napalm® & Xtremalne skupienie


W kulturystyce wielką rolę odgrywa mózg.. Wysiłek fizyczny, predyspozycje genetyczne, ciężko wypracowane mięsnie? To oczywiste składowe sukcesu na siłowni. Ale bez tego specyficznego stanu umysłu, bez żelaznego skupienia i zdolności do wyzwalania intensywności niezbędnej do dramatycznej poprawy sylwetki nigdzie nie zajdziesz. Taki los kulturysty. Im większy i bardziej doświadczony jesteś tym trudniej o dalsze postępy.

Potrzebujesz produktu, który sprawi, że poczujesz nowe życie na siłowni. Czegoś, co sprawi, że nie będziesz się mógł doczekać kolejnego treningu. Chcesz większej siły, lepszej pompy – to właśnie da ci owoc naszej pracy..

Nadchodzi Xtreme Napalm®. Skupienie, intensywność, siła i niewiarygodna pompa. W jednym produkcie, Napalm®, zawarliśmy remedium na wszystkie twoje potrzeby treningowe. Od dziś nic na siłowni nie będzie już takie samo.

Ultimate NO Complex


Najpierw omówmy Ultimate NO Complex, unikalną mieszankę argininy AKG. Mieszanka ta ma na celu maksymalizację wydzielania tlenku azotu. Tlenek azotu to wolna forma gazu wytwarzanego w organizmie i służącego do komunikacji pomiędzy komórkami. Dobrze znanym faktem jest to, że tlenek azotu daje fantastyczną pompę. Z tego powodu jest bardzo ważny dla sportowców, ponieważ zwiększony przepływ krwi pozwala dostarczyć więcej składników odżywczych do mięśni a wiec pozwala im lepiej rosnąć pod wpływem treningu.

Jednym z głównych czynników ograniczających nasza wydolność na treningach jest niedobór tlenu i bogatych weń składników odżywczych. Ultimate NO Complex może pomóc ci w szybszym tempie wpompować tlen i energetyczne składniki odżywcze, dzięki czemu twoje mięśnie mogą zostać poddane większemu obciążeniu. Ultimate NO Complex może też wywołać niezwykłą pompę i znacząco poprawić waskularyzację, co da ci pocięty i twardy wygląd.

Xtreme Volumizing Complex


Podczas gdy Ultimate NO Complex działa na rzecz zmaksymalizowania produkcji NO, Xtreme Volumizing Complex, stanowiący mieszankę jabłczanu trójkreatyny pomaga zwiększyć objętość komórek. Xtreme Volumizing Complex osiąga to pozwalając na zwiększenie ilości wody w komórkach mięśniowych.

Nie pomyl tego z nadmiarem wody pozakomórkowej, którym to terminem określa sie retencję wody pod skórą. Xtreme Napalm® skupia się na retencji wewnątrzkomórkowej, niczym magnes przyciągając wodę do wnętrza komórek mięśniowych. Dla kulturysty lub ciężarowca jest to ważne, ponieważ powiększone komórki mięśniowe poprawiają nawodnienie organizmu co daje poprawę tempa syntazy białek oraz pełniejszy wygląd.

Xtreme Power & Focus Complex


Następny w kolejce jest Xtreme Power & Focus Complex. Ten unikalny kompleks składa się ze środków energetyzujących takich jak metyloksantyny. Te potężne składniki dadzą ci energię do szalonych treningów. Działają szybko pozwalając osiągnąć maksymalny poziom energii i siły, które trwają przez cały trening.

To potężne substancje wpływające na mózg i ułatwiające osiągnięcie niezbędnego skupienia. Pomogą ci osiągnąć stan mentalnej gotowości i umożliwią osiągnięcie maksymalnej sprawności treningowej także na poziomie neurologicznym. Ten kompleks wspomoże cię, dając ci idealne połączenie mózg-ciało, który pomoże ci podnieść treningi na zupełnie nowy poziom. Jednak nasza mieszanka to nie tylko stymulanty. To potężne substancje, które sięgną w głąb komórek mięśniowych i dadzą ci trwałą moc opóźniając proces męczenia się mięśni.

Antioxidant Complex


W przeciwieństwie do innych boosterów NO dostępnych na rynku, nasz produkt zawiera też mieszankę niezwykle istotnych przeciwutleniaczy. Tlenek azotu to substancja bardzo ważna dla ludzkiego organizmu. Jednak efektem ubocznym jego suplementacji jest nasilenie produkcji wolnych rodników. Wolne rodniki to cząsteczki uszkadzające komórki. Istnieje jednak sposób by je zwalczyć i bezpiecznie korzystać z możliwości, jakie daje nam tlenek azotu.

Antioxidant Complex zawarty w Xtreme Napalm® to mieszanka specjalnie dobranych, potężnych antyoksydantów takich jak wyciąg z zielonej herbaty, R-ALA, NAC i wyciąg z pestek winogron. Ta wyszukana mieszanka została stworzona specjalnie po to, by walczyć ze szkodliwym działaniem wolnych rodników, stanowiących produkt uboczny wytwarzania NO. Mówiąc krótko Antioxidant Complex pozwala ci korzystać z zalet znacznego podniesienia poziomu tlenku azotu w organizmie bez jakiegokolwiek zagrożenia dla zdrowia.

Electrolyte & Delivery ComplexTa potężna mieszanka pomaga dostarczyć unikalny zestaw składników odżywczych zawartych w Xtreme Napalm® wprost do mięśni. Nie tylko wciąga je do komórek, ale także poprawia ich wykorzystanie. To innowacyjny system, który znacznie poprawia pompę, zasila organizm podczas ciężkich sesji treningowych, spowalnia odkładanie kwasu mlekowego, uzupełnia utracone elektrolity, poprawia wytrzymałość, dodaje energii i wypełnia mięśnie składnikami odżywczymi niezbędnymi do ich wzrostu. Wszystko, czego mogą zapragnąć kulturyści.

Xtreme Napalm® firmy Fitness Authority. Jedyny kompletny suplement, który na zawsze odmieni twoje treningi. Wypełniony substancjami energetyzujacymi, składnikami odżywczymi, antyoksydantami i dopalaczami mózgu.

 

 

 

Xtreme Napalm® Pre-Contest z linii Xtreme to najnowszej generacji stymulator przedtreningowy zaprojektowany w celu wyzwalania potężnego efektu pobudzenia treningowego i niespotykanej wcześniej „pompy mięśniowej” podczas ekstremalnie ciężkich sesji treningowych. Dawka każdego z fizjologicznie czynnych składników wchodzących w skład Xtreme Napalm® Pre-Contest została tak dobrana, abywywoływać optymalny efekt treningowy. W przeciwieństwie do wielu typowych boosterów przedtreningowych specjalne kompleksy Xtreme Napalm® Pre-Contest rzeczywiście działają, co bezpośrednio przekłada się na efekt treningowy i osiągane wzrosty siły i masy mięśniowej.

 

Xtreme Napalm® Pre-Contest

 

Potężny stymulator przedtreningowy
  • Zwiększa skupienie i koncentrację
  • Wyraźnie zwiększa poziom wytwarzanej energii
  • Przyspiesza transport składników odżywczych i tlenu do mięśni
  • Bez dodatku cukru!
  • Nie zawiera żadnych węglowodanów!

 

Xtreme NO-Volumizing Complex wraz z Xtreme Power & Focus Complex dzięki różnym mechanizmom działania optymalnie wspomagają organizm podczas bardzo intensywnych sesji treningowych niemalże od początku dając odczuwalny efekt nieustającej „pompy mięśniowej”. Optymalna dawka alfa-ketoglutaranu argininy wraz z cytruliną zwiększają wydzielanie śródbłonkowego tlenku azotu, który znacznie rozszerza naczynia krwionośne zwiększając transport substancji odżywczych, w tym stymulatorów anabolizmu do ciężko pracujących mięśni. Jak wykazały badania naukowe, cytrulina dostarczana w Xtreme Power & Focus Complex obniża również ilość wytwarzanego kwasu mlekowego w mięśniach, dzięki czemu znacznie zwiększa możliwości treningowe organizmu. Efekt ten jest dodatkowo wspomagany przez obecność beta-alaniny, składnika jednego z najważniejszych wewnątrzkomórkowych systemów buforowych, karnozyny. Dzięki Xtreme Napalm® Pre-Contest możliwe jest wykonywanie podczas każdej intensywnej sesji treningowej zdecydowanie większej ilości powtórzeń oraz maksymalne zwiększenie stosowanych obciążeń treningowych, a więc uzyskanie niewiarygodnego przyrostu masy i siły mięśniowej!

 

Xtreme Power & Focus Complexwraz z kompleksem witamin z grupy B zapewnia ekstremalne pobudzenie i zwiększenie koncentracji podczas każdej sesji treningowej. Ponadto fizjologicznie czynne składniki Xtreme Power & Focus Complex zdecydowanie zmniejszają uczucie zmęczenia mięśniowego i pozwalają na długotrwałe kontynuowanie ciężkiej pracy mięśniowej. Po zastosowaniu Xtreme Napalm® Pre-Contest podołanie ekstremalnie ciężkim sesjom treningowym będzie przychodziło łatwiej, niż kiedykolwiek wcześniej, a odczuwalne pobudzenie i „pompa mięśniowa” pozwolą wydobyć pokłady niewykorzystanej wcześniej energii!

 

Xtreme Napalm® Pre-Contest dostarcza również najważniejszych podczas treningu antyoksydantów i związków mineralnych. Optymalna dawka antyoksydantów „zmiata” wolne rodniki powstające podczas wysiłku, dzięki czemu zdecydowanie i skutecznie zmniejsza ilość mikrouszkodzeń mięśniowych obniżając tempo procesów katabolicznych zachodzących w tkance mięśniowej. Ponadto zawarte w Delivery & Electrolite Complex kluczowe elektrolity zapewniają optymalne nawodnienie i równowagę kwasowo-zasadową tkanki mięśniowej, dzięki czemu każdy kto sięga po Xtreme Napalm® Pre-Contest ma pewność, że wszystkie procesy metaboliczne zachodzące w jego mięśniach przebiegają z właściwą szybkością i na optymalnym poziomie.

 

Xtreme Napalm® Pre-Contest nie zawiera w ogóle węglowodanów, dzięki czemu może być stosowany przez wszystkie osoby z ograniczoną podażą węglowodanów w diecie. Teraz każdy, kto jest w okresie rzeźbienia masy mięśniowej, może sam zdecydować i wybrać stymulator przedtreningowy nie zawierający ani grama węglowodanów!

 

Porcja 1 miarka (10g)
Ilość porcji 50
 
Skład %ZDS
 
Wartość energetyczna [kcal/kJ] 0/0 *
 
Węglowodany [g] 0 *
 
Białka [g] 0 *
 
Tłuszcz [g] 0 *
 
Witamina C (jako kwas l-askorbinowy) [mg] 200 250%
 
Niacyna (jako nikotynamid) [mg] 20 125%
 
Witamina B6 (jako pirydoksyny HCl) [mg] 8 571%
 
Witamina B12 (jako cyjanokobalamina) [µg] 10 400%
 
Sód (jako selenian sodu i wodorowęglan sodu) [mg] 55 100%
 
Potas (fosforan potasu) [mg] 55 <15%
 
Magnez (jako fosforan magnezu) [mg] 50 <15%
 
Fosfor (jako fosforany magnezu i potasu) [mg] 110 16%
 
Napalm Proprietary Formula 9560 mg *
 
Xtreme NO-Volumizing Complex 6000 mg *
 
Alfa-ketoglutaran argininy   *
 
Beta Alanina   *
 
Xtreme Power&Focus Complex 3100 mg *
 
Tauryna   *
 
Kofeina bezwodna   *
 
Jabłczan cytruliny   *
 
Glukuronolakton   *
 
Electrolite & Delivery Complex 460 mg *
 
Wodorowęglan sodu   *
 
Fosforan potasu   *
 
Fosforan magnezu   *
 
 
* Dzienna wartość nie ustalona

Inne składniki

aromat cytrynowo-limonkowy, sukraloza

Zalecane spożycie

Dorośli: Rozpuścić 1 porcję z 250-300 ml wody lub soku i spożywać na 30 minut przed treningiem. Nie przekraczać 1 porcji w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przeciwwskazania i ostrzeżenia:

Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Produkt przeznaczony jest dla osób zdrowych. Długotrwałe przyjmowanie produktu powinno odbywać się pod kontrolą specjalisty z zakresu medycyny. Osoby stosujące produkty lecznicze powinny skonsultować stosowanie preparatu z lekarzem. Produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Wysoka zawartość kofeiny (200 mg/porcję). Ze względu na wysoką zwartość kofeiny: produkt jest niewskazany dla dzieci i młodzieży poniżej 16 roku życia, kobiet w ciąży, kobiet karmiących, diabetyków, oraz osób wrażliwych na kofeinę, z nadciśnieniem i innymi chorobami układu krążenia.

Przechowywanie:

Produkt powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu. Chronić przed światłem.

Product Details
5907657140996
New product

Specific References

ean13
5907657140996
upc
590765714099
Reviews

No customer reviews for the moment.

Write your review

FITNESS AUTHORITY - Xtreme Napalm® Pre-Contest - 500g

FITNESS AUTHORITY - Xtreme Napalm® Pre-Contest - 500g

Xtreme Napalm® da ci motywację do pójścia na siłownię i zmierzenia się z ciężarami! W odróżnieniu od innych boosterów NO dostępnych na rynku, nasz zawiera zestaw antyoksydantów, które są niezbędne przy przyjmowaniu stymulantów NO, ze względu na ich oksydacyjny wpływ na komórki w ciele człowieka. 

Write your review
16 other products in the same category:

Reference: 5999076203741

Brand: BioTechUSA

BIO TECH USA Nitrox Therapy 680g

Review(s): 0

Nitrox jest przed treningowym stakerem zawierającym unikalne składniki aktywujące i stymulujące kondycję tlenowo azotową (NO NITRITE OXIDE) odpowiada za prędkość komunikacji między komórkowymi, 

Price PLN99.00
More
There are not enough products in stock

Reference: 5901330055478

Brand: OLIMP Sport Nutrition

Suplement przedtreiningowy OLIMP Knockout 2.0 400g

Review(s): 0

OLIMP Knockout 2.0 to nowa odsłona popularnego suplementu przedtreningowego; wspiera możliwości wysiłkowe organizmu, wspomaga wytrzymałość, poprawia pompę i zmniejsza czas potrzebny na regenerację po treningu; zawiera najlepsze substancje poprawiające możliwości wysiłkowe organizmu o farmaceutycznej jakości;

Price PLN99.00
More
Obecnie brak na stanie

Brand: BSN

BSN NO Xplode 3.0 1000g

Review(s): 0

N.O.-Xplode jest to jeden z najlepszych na świecie suplementów przedtreningowych .N.O.-Xplode Pre-Workout Igniter zapewnia w bardzo krótkim czasie przypływ energii, zwiększa rozmiar mięśni, poprawia wydajność, skupienie a także pozwala na dłuższe i cięższe treningi. 

Price PLN169.00
More
In stock

Reference: 5903111089542

Brand: Fitness Authority

FITNESS AUTHORITY Xtreme Napalm Igniter Shot 60ml

Review(s): 0

Motywacja pełni kluczową rolę w osiągnięciach sportowych i kulturystycznych. Gdy stajesz się coraz większy, silniejszy i bardziej doświadczony, odkrywasz, że coraz trudniej o dalsze postępy, szczególnie bez odpowiedniego nastawienia psychicznego. Dlatego właśnie została zaprojektowana seria Xtreme Napalm®. 

Price PLN48.60
More
In stock

Reference: 5901330033049

Brand: OLIMP Sport Nutrition

Olimp AMOK 60 caps

Review(s): 0

To prawdziwy zabójca, stworzony dokładnie po to, by dawać skrajnie wysoką motywację i wytrzymałość, wpadniesz w dziką furię i poczujesz rozpierającą falę energii przetaczającą się po Twoim ciele po jego zażyciu, przez cały okres trwania treningu. 

Price PLN35.00
More
In stock

Follow us on Facebook