666222093277

Krótka charakterystyka:

    * suplement wykorzystujący efekt potreningowego "okna anabolicznego"
    * szybko odbudowuje zasoby glikogenu
    * maksymalny wyrzut insuliny dzięki formule WaxxMax-C3G
    * zwiększenie objętości komórek mięśniowych dzięki mieszance nowoczesnych kreatyn
    * formuła aminokwasowa ProSYNTHAGEN szybciej wchłanialna niż białka serwatki

More details

This product is no longer in stock

116,66 zł

Add to wishlist

Free shipping starts from 300,00 zł excluding delivery cost.

 • Krótka charakterystyka:

      * suplement wykorzystujący efekt potreningowego "okna anabolicznego"
      * szybko odbudowuje zasoby glikogenu
      * maksymalny wyrzut insuliny dzięki formule WaxxMax-C3G
      * zwiększenie objętości komórek mięśniowych dzięki mieszance nowoczesnych kreatyn
      * formuła aminokwasowa ProSYNTHAGEN szybciej wchłanialna niż białka serwatki


  W jakim celu jest stosowany?
  Dark matter jest suplementem stosowanym zaraz po ukończeniu treningu, który błyskawicznie i silnie działa, wykorzystując efekt po treningowego "anabolicznego okna". Po zakończeniu treningu w organizmie ćwiczącego wytwarza się silne zapotrzebowanie na wszystkie składniki energetyczne i odżywcze. Ten efekt maksymalnego przyswajania i odbudowy przez organizm wszystkich zasobów nazwany jest właśnie "anabolicznym oknem" i trwa około godziny. Dostarczenie w tym ograniczonym czasie i w odpowiednich proporcjach wszystkich niezbędnych składników pokarmowych jest podstawowym warunkiem zapoczątkowania procesu regeneracji i wzrostu siły i masy mięśni. Pominięcie tego momentu, lub podanie organizmowi niewłaściwie zbilansowanego zestawu składników odżywczych przedłuży, a nawet uniemożliwi poprawną i szybką regenerację. Jest to moment w którym musi zostać maksymalnie zwiększony poziom aminokwasów, węglowodanów i kreatyny we krwi, przy jednoczesnym wyrzucie silnie anabolicznej, transportującej te składniki insuliny. Te właśnie warunki spełnia suplement Dark Matter. Zastosowano formułę WaxxMaxx-C3G czyli odpowiednio dobrane polimery glukozy, które cechują się niską lepkością przy dużej masie cząsteczki. W efekcie powoduje to szybkie przyswajanie i wykorzystywanie przez organizm do odbudowy glikogenu. Wielofazową formułą kreatynową która zwiększa uwodnienie komórki mięśniowej i przyspiesza odbudowę ATP (czyli budowanie siły mięśni) jest połączenie glukonianu kreatyny, pirogronianu kreatyny oraz mikro rozdrobnionemu monohydratowi kreatyny wraz z zapobiegającemu odwodnieniu glicerolowi. Za dostarczenie odpowiednio szybko wchłanialnych aminokwasów odpowiada formuła PROSynthagen, który wytwarza silnie anaboliczne środowisko, niezbędne do rozwoju mięśni. W jego skład wchodzą następujące aminokwasy: leucyna, lizyna, fenyloalanina, histydyna, izoleucyna, metionina i dipeptyd alaniny. Podanie właśnie takich aminokwasów w formie wolnej (a nie w formie białek np. serwatki) spowoduje błyskawiczne ich wchłonięcie do krwi i syntezę nawet do 40 gram białka w organizmie. Skład został dokładnie dobrany i zbilansowany, wszystkie inne dodatki, mogłyby niepotrzebnie zakłócić proces przyswajania i wykorzystania suplementu. Dark Matter wykorzystuje nie tylko efekt „anabolicznego okna”, ale też przedłuża jego czas i maksymalizuje wykorzystanie. Jednak warunkiem do uzyskania maksymalnych korzyści płynących z tego suplementu jest spożycie go zaraz po skończeniu treningu i nie łączenie go z innym posiłkiem po treningowym,w obrębie godziny.'

   

  Wartości odżywcze

  Porcja: 2 miarki (61 g)

  Ilość porcji w opakowaniu: 20

  Zawartość: 1180 g

  Składniki

  % Zapotrzebowanie dzienne

  Wartość energetyczna:

  240 kcal

  -

  kalorii z tłuszczu

  0 g

  -

  Cholesterol:

  0 g

  -

  Razem Węglowodany:

  48 g

  -

  Cukry:

  10 g

  -

  Błonnik

  0 g

  -

  Białko:

  12 g

  -

  WaxxMAX - C3G

   

  -

  Ekstrakt kukurydziany Maltoplex-18,Polimery Glukozy , Dekstroza, C3G anthocyanidins

   

  -

  HydroSIZE

   

  -

  InstaPeak (Instant powodujący szczytowe stężenie składników w osoczu krwi Pirogronian Kreatyny), IntraPhase (glukoza glukonian kreatyny) MicroTein (Mikrorozdrobniony monohydrat kreatyny )

   

  -

  Monostearynian Glicerolu

   

  -

  ProSYNTHAGEN

   

  -

  Free Form Infusion (Leucyna, Lizyna, Fenyloalanina, Treonina, Cysteina, Histydyna, Izoleucyna, Metionina), Leucrose Peptide Infusion (Leucyny Di Peptyd)

   


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Produkty powiązane

  Customers who bought this product also bought: