IHS Double Impact - prawdopodobnie nasilniejszy wazodilator jakie kiedykolwiek powstał. W przeciwieństwie do innych "pomperów" utrzymuje pompę na długo po treningu. 

More details

89,00 zł

Add to wishlist

Free shipping starts from 300,00 zł excluding delivery cost.

 • IRON HORSE
  DOUBLE IMPACT 280g

  IHS Double Impact - prawdopodobnie nasilniejszy wazodilator jakie kiedykolwiek powstał. W przeciwieństwie do innych "pomperów" utrzymuje pompę na długo po treningu. Agmatyna wpływa na rozluźnienie śródbłonka naczyniowego co w konsekwencji doprowadza do poszerzenia się przekroju poprzecznego wszystkich naczyń krwionośnych, głównie tętnic. Szersza tętnica może przetransportować więcej krwi i substancji odżywczych do pracujących mięśni.

  • Najskuteczniejszy wolumizer tlenku azotu - NO
  • Zwiększa dopływ substancji odżywczych do mięśni
  • Przyspiesza regenerację potreningową
  • Przyspiesza wzrost mięśni i poprawia ich wydolność
  • Pozwala utrzymać pompę mięśniową przez wiele godzin


  Iron Horse Series Double Impact to wyjątkowy suplement oparty o siarczan agmatyny, która jest metabolitem argininy. Jest to prawdopodobnie najskuteczniejsza znana subtancja zwiększająca poziom tlenku azotu. Powstaje w wyniku dekarboksylacji tego aminokwasu w mózgu, wątrobie, nerkach, nadnerczach i jelicie cienkim. Według aktualnego stanu wiedzy agmatyna wykazuje powinowactwo do receptorów α-adrenergicznych i imidazolowych, a także wpływa na aktywność enzymu zwanego "dekarboksylazą ornityny" i izoenzymów NOS. Odpowiednia jej dostępność wpływać może na proces syntezy i aktywność tlenku azotu - substancji która w ostatnich latach zrewolucjonizowała rynek suplementów diety dla sportowców. Przypuszcza się także, że agmatyna korzystnie wpływa na proces lipolizy (poprzez wpływ na poziom cyklicznych nukleotydów takich jak cAMP).

   
  Agmatyna stanowiąca filar Iron Horse Series Double Impact zwiększa przepływ krwi wspomagając proces „oczyszczania” pracujących mięśni. W każdej komórce dochodzi do swoistej wymiany tlenu i składników odżywczych na dwutlenek węgla i szkodliwe produkty przemian metabolicznych, które organizm musi usunąć, a ze względu na zwiększony przepływ krwi taka wymian następuje szybciej dzięki czemu komórki tkanki mięśniowej mogą dłużej i ciężej pracować. Krew tętnicza zawiera niezbędny do pracy mięśni tlen oraz dostarcza substancje odżywcze takie jak aminokwasy, cukry, kreatynę, argininę z zewnątrz. Dzięki działaniu tlenku azotu transport ustrojowy jest sprawniejszy dzięki czemu nie tylko komórki otrzymują składniki odżywcze ale i szybciej usuwane są z nich szkodliwe produkty przemiany materii.

  AAKG to podstawowy substrat w biosyntezie tlenku azotu (NO), który wykazuje szerokie spektrum działania na śródbłonek naczyń krwionośnych, wywołując ich rozszerzenie i w efekcie gwałtownie zwiększa przepływ krwi przez mięśnie poprawia to zaopatrzenie mięśni w tlen i składniki odżywcze, a także nasila przepływ hormonów anabolicznych stymulujących mięśnie do wzrostu i wzmacniających efektywność nawet kilkugodzinnego wysiłku sportowego. Zwiększa sekrecję hormonu wzrostu i nasila anabolizm białek mięśniowych. Pośrednio wpływa na wzrost mięśni poprzez zwiększenie siły i wytrzymałości, a przez to objętości treningowej. Może pozytywnie wpływać na poprawę życia intymnego i utrzymanie wysokiej sprawności seksualnej. U mężczyzn badania pokazują, iż długoterminowe podawanie L-argininy dodatkowo poprawia stan układu krążenia, redukuje ciśnienie tętnicze oraz korzystnie moduluje ogólnoustrojową odporność organizmu.
  ihs double impact opinie i działanie

  Siarczan Agmatyny zawarty w Iron Horse Double Impact w naszym organizmie pełni kilka funkcji:
  • Zwiększa poziom tlenku azotu odpowiedzialnego za rozszerzanie naczyń krwionośnych i poprawiającego krążenie krwi w organizmie.
  • Stymuluje uwalnianie Hormonu Wzrostu oraz Hormonu Lutenizującego (zwiększa wydzielanie Testosteronu).
  • Jest insulinotropikiem - naśladuje działanie insuliny, zwiększa ilość substancji odżywczych dostarczanych do mięśni, normalizuje poziom glukozy we krwi.
  • Funkcjonuje jako neurotransmiter, umożliwiając sprawniejsze funkcjonowanie centralnego układu nerwowego.
  • Wykazuje silne działanie antyutleniające, skutecznie zwalczając, szkodliwe dla naszego organizmu, wolne rodniki.
  • Posiada właściwości lipolityczne, a tym samym pomaga redukować zapasową tkankę tłuszczową.
  • Wpływa na gospodarkę wapnia co przekłada się na lepsze funkcjonowanie serca, mózgu oraz mięśni.

  IHS Double Impact jest jednym z najsilniejszych prekursorów tlenku azotu. Siarczan Agmatyny wykazuje zdolność do rozszerzania naczyń krwionośnych, pozwalając na jeszcze lepsze ukrwienie mięśni i tkanek miękkich. Dzięki tak dużemu napływowi krwi do mięśni, "pompa" jest silnie odczuwalna i długo utrzymująca się.
   
  Agmatyna zawarta w Double Impact powstaje w organizmie w wyniku dekarboksylacji argininy. Podobnie jak arginina jest prekursorem tlenku azotu. Zwiększa ona także wytrzymałość podczas treningu i przyczynia się do przyspieszenia regeneracji potreningowej. To jednak nie koniec korzystnych efektów stosowania agmatyny. Związek ten ma też zdolność do nasilania procesu lipolizy, czyli spalania tkanki tłuszczowej.

  siarczan agmatyny opinie i działanie agmatyna

  Składniki aktywne:Ilość w porcji (5g)
  AAKG (2:1)3 200 mg
  Jabłczan cytruliny (2:1)1 400 mg
  Agmatyna300 mg
  Tiamina5 mg  Wielkość porcji: 5g
  Ilość porcji w opakowaniu: 56

  Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1-2 porcje Double Impact na 30 minut przed intensywnym wysiłkiem. W celu maksymalizacji efektów, można stosować codziennie 1 porcję po przebudzeniu.


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Produkty powiązane

Customers who bought this product also bought: