Tribooster suplement podnoszący poziom testosteronu

More details

58,50 zł

Add to wishlist

Free shipping starts from 300,00 zł excluding delivery cost.

 • Tribooster suplement podnoszący poziom testosteronu

      2000mg TRIBULUSA W JEDNEJ TABLETCE
      EKSTREMALNY POZIOM TESTOSTERONU
      BARDZO WYSOKA ZAWARTOŚĆ SAPONINY
      CAŁKOWICIE BEZPIECZNY

  Bio Tech Tribooster jest klinicznie przebadaną formułą podnoszącą poziom testosteronu, zawierającą 2000 mg czystej Tribulus Terrestris w jednej tabletce.

  Korzyści stosowania Tribooster'a dla sportowców:

      przyrost masy mięśniowej
      zwiększenie siły mięśni
      szybsza regeneracja
      przywrócenie optymalnej równowagi hormonalnej

  Bardzo wysoki poziom saponiny i testosteronu

  Jeśli chodzi o formułę Tribulus Terrestris, zawartość saponiny jest niezwykle ważna. Saponina odpowiada za rzeczywiste zwiększenie poziomu testosteronu. W Tribooster używamy starannie dobranych składników z 90% zawartością saponiny. Nie trać czasu i pieniędzy na nieskuteczne produkty z niską zawartością saponiny pochodzącej z Tribulus Terrestris. Pod względem dawki saponiny tylko kilka produktów na rynku może konkurować z formułą Tribooster.

  Absolutnie bezpieczny i naturalny

  Tribooster jest przebadanym klinicznie środkiem podnoszącym poziom testosteronu. To nie jest steryd. Nie zawiera żadnych niedozwolonych substancji. Stosowanie środka Tribooster jest całkowicie bezpieczne i naturalne.

  Skład w 1 tabletce:

      Tribulus Terrestris extract 2000 mg

  Pozostałe składniki: celuloza mikrokrystaliczna, fosforan wapnia, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, materiał powłoki: hypromeloza i poliwinylopirolidon.

  dawkowanie:
  Przyjmować 1 x dziennie.


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Produkty powiązane

  Customers who bought this product also bought: