Środek gwałtownie spalający tłuszcz o potwierdzonym klinicznie działaniu

More details

Warning: Last items in stock!

59,00 zł

Add to wishlist

Free shipping starts from 300,00 zł excluding delivery cost.

  • Środek gwałtownie spalający tłuszcz o potwierdzonym klinicznie działaniu

    Właśnie dokonał się przełom nigdy wcześniej nie widziany w świecie. Nowy LipoBurn® to pierwszy tego typu produkt silny na tyle by wywołać w ciągu zaledwie dwóch tygodni efekt spalania tłuszczu, udokumentowany w podwójnie ślepym teście z wykorzystaniem placebo. W badaniach przeprowadzonych na jednym z największych amerykańskich uniwersytetów, ochotnicy przyjmujący jeden z czynnych składników LipoBurn® nie tylko doświadczyli gwałtownego spalania tłuszczu, ale także odnotowali o wiele większą redukcje wymiarów pasa i bioder (w porównaniu do placebo) w ciągu zaledwie 14 dni. Nawet najbardziej legendarne spalacze tłuszczu w porównaniu z tą nową, wielotorową technologią wydają się być przestarzałe naukowo. Co więcej, przegląd i porównanie raportów na temat tysięcy innych badań dotyczących technologii spalania tłuszczu sugerują, że żaden dotychczas dostępny na rynku spalacz nawet się nie zbliża do poziomu LipoBurn®. Działając poprzez wysublimowane i unikalne mechanizmy, tylko ultrabioaktywny LipoBurn® wykazał przekonujące z punktu widzenia nauki dowody skuteczności w tak krótkim czasie. Wnioski płynące z badań klinicznych są proste —nadmiar tłuszczu nie ma żadnych szans w starciu z potężną siłą LipoBurn®.

    Jednocześnie LipoBurn® zawiera potężny składnik antykataboliczny, sprzyjający kierowaniu większej ilości aminokwasów do tkanki mięśniowej, co pozwala ochronić wypracowaną w pocie czoła sucha masę mięśniową, której spadki zwykle odnotowuje się w trakcie ekstremalnej redukcji.

    Wszechstronny skład LipoBurn® precyzyjnie mierzy w kluczowe mechanizmy całkowitej transformacji fizycznej wykorzystując metodycznie i systematycznie najnowsze odkrycia naukowe. W skrócie, twórcy LipoBurn® wykorzystali wszystko, co było dostępne by pomóc ci całkowicie odmienić twoja sylwetkę. Efekty tych przełomowych badań są niezaprzeczalne. LipoBurn® pokonuje dowolny inny spalacz tłuszczu!

    Gwałtowny przypływ energetyzującej mocy

    Spalanie kalorii i utrata wagi

    Podwyższony metabolizm

    Fenomenalne spalanie tłuszczu

     

    Porcja 3 kapsułki z płynem
    Ilość porcji 40
     
    Skład%ZDS
     
    Kalorie0 kcal
     
    Witamina C (jako kwas askorbinowy)60 mg50%
     
    Witamina B6 (jako chlorowodorek pirydoksyny) 6 mg300%
     
    Kwas foliowy300 mcg75%
     
    Witamina B12 (jako cyjanokobalamina) 300 mcg75%
     
    Witamina E (jako DL-alfa-tokoferol)60 mg200%
     
    Chrom (jako chlorek chromu)90 mcg75%
     
    Mangan (jako siarczek manganu) 3 mg150%
     
    LipoBurn® Matrix Blend 910 mg*
     
    AstaREAL® *
     
    N-acetylo L-cysteina 
     
    Fosfatydylcholina 
     
    Acetylo L-karnityna 
     
    Wyciag z guarany (30%) 
     
    CLA 
     
    Bioperine® 
     
    Activin® 
     
    Kofeina bezwodna 
     
    Wyciąg z zielonej herbaty (20%) 
     
    Wyciąg z imbiru 
     
    Yerba mate 
     
    Beta-sitosterol 
     
    Kompleks metyloksantyn (kofeina, teobromina, teofilina) 
     
    Thermo-Liquid Delivery Blend90 mg
     
    MCT 
     
    Olej palmowy 
     
    Koenzym Q10 
     
    Olej sezamowy 
     
     
    * Dzienna wartość nie ustalona

    Inne składniki

    żelatyna, olej sezamowy

    Zalecane spożycie

    Weź 1-2 kapsułki raz dziennie. Po sprawdzeniu tolerancji organizmu bierz 2 kapsułki 2 razy dziennie.
     

    W ciągu kilku minut po zażyciu LipoBurn®, twój umysł ogarnie spokój i skupienie. Stały, lecz potężny przypływ energii będzie kierował twoim ciałem przez co najmniej kilka godzin, zapewniając tym samym dostateczną ilość czasu na przeprowadzenie intensywnego treningu i umożliwi przemianę tłuszczu w energię.

    Formuła LipoBurn® promuje spalanie tłuszczu dzięki wykorzystaniu niesamowitej mocy 2 kluczowych hormonów rozkładających tkankę tłuszczową: adrenaliny i noradrenaliny. LipoBurn® przeciwdziała także rozpadowi tych hormonów, dzięki czemu proces spalania tłuszczu trwa dłużej.

    Aktywne składniki formuły LipoBurn® zwiększą stymulację receptorów beta serca, antagonizm adenozyny i zagwarantują zwiększony poziom cAMP. Najlepsza formuła spalająca tłuszcz!


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Zdjęcie / wizualizacja produktu może odbiegać od aktualnego wyglądu (podobnie może być z opisami / informacjami żywieniowymi). Związane jest to z coraz częstszymi zmianami etykiet / opakowań / wzorów przez producentów. Podstawą zakupu jest nazwa widoczna nad zdjęciem. W razie wątpliwości prosimy o kontakt przed zakupem.

Produkty powiązane

Customers who bought this product also bought: