728633106387

JOINT-X to kompleksowa formuła z 4 składników, przeznaczona głównie do utrzymywania zdrowych stawów. Zawiera dobrze znany i popularny siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny, żelatynę i metylosulfonylometan, znany również jako MSM (organiczne związki siarki).

More details

55,00 zł

Add to wishlist

Free shipping starts from 300,00 zł excluding delivery cost.

 • JOINT-X to kompleksowa formuła z 4 składników, przeznaczona głównie do utrzymywania zdrowych stawów. Zawiera dobrze znany i popularny siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny, żelatynę i metylosulfonylometan, znany również jako MSM (organiczne związki siarki).
   

  Sposób użycia

  Należy stosować 1 kapsułkę cztery razy dziennie, najlepiej wraz z posiłkami.
   

  Informacje alergiczne

  Wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym mleko, jaja, gluten, soję, orzechy, ryby oraz skorupiaki.
   

  Uwaga!

  Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia!
   

  Opakowania

  100 kapsułek - 25 porcji

  Opinie

  Dotychczas nie zostały przesłane żadne opinie.

  INFORMACJE DOTYCZĄCE PRODUKTU

  Zawartość w jednej porcji: 4 kapsułki
  Liczba porcji w opakowaniu: 25
  w porcji dziennej (4 kapsułki)w porcji dziennej (4 kapsułki)
  Siarczan glukozaminy1024 mgSiarczan chondroityny324 mg
  Glukozamina587.9 mgMetylosulfonylometan (MSM)200 mg
  Żelatyna500 mg

  SKŁADNIKI

  Siarczan glukozaminy 2KCl (pozyskany ze skorupiaków i małż), Dekstroza, żelatyna, żelatyna wołowa, Siarczan chondroityny, Metylosulfonylometan (MSM), substancja spulchniające (Stearynian magnezu, Fosforan trójwapniowy), barwnik (Dwutlenek tytanu, Kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin).

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Customers who bought this product also bought: