Reduced price! PVL Mutant Mass 6800g

Mutant Massto idealnie zbilansowana formuła zapewnia dostarczenie wszystkich niezbędnych składników w odpowiedniej proporcji.

More details

179,00 zł

199,00 zł

-20,00 zł

Add to wishlist

Free shipping starts from 300,00 zł excluding delivery cost.

 • Nie wiesz Jak Przytyć. STOP! Jeśli jesteś szczupły i chcesz nabrać kilkanaście kilogramów dodatkowej masy to musisz zrobić konkretny cykl na mase!


  Pomoże Ci w tym

   

  Mutant Mass

   

  Jak zapewne wiesz aby nabarć masy musisz dużo jeść. A jak masz bardzo dobrą przemianę materii musisz jeść bardzo dużo. Jest to cięzkie a właściwie nie możliwe aby jeść 7-8 posiłków dziennie. Dlatego zostały stworzone gainery. Odżywki tego typu zostały zaprojektowane w ten sposób aby w jak najmniejszej objętości znajdowało się jak najwięcej składników pokarmowych, witamin, minerałów niezbędnych do wzrostu masy ciała.

  100% BEZPIECZNE, BEZ SKUTKÓW UBOCZNYCH, 200% NIELEGALNE EFEKTY!!!

   

  1 porcja odżywki (50g) odpowiada 1 zdrowemu posiłkowi. Tak więc teraz możesz jeść 3 zwykłe posiłki do tego dołączając Interactive Mammoth 2500 3-5 razy dziennie w miesiąc możesz przytyć nawet 8-10 kg

  UWAGA: Preparat polecany dla osób pragnących zwiększyć masę ciała. Również dla osób które nie uprawiają kulturystyki.

   

  Mutant Massto idealnie zbilansowana formuła zapewnia dostarczenie wszystkich niezbędnych składników w odpowiedniej proporcji.

   

  Mutant Mass zawiera węglowodany krótko- i długo-łańcuchowe, o różnym czasie wchłaniania oraz Megatein. Jest stworzone z najlepszych naturalnych posiłków które powodują wzrost masy!!!. Teraz nawet osoba z bardzo dobrą przemianą materii może przybrać na masie!!


  • JEDYNY w Polsce suplement, który zawiera aż 10 rodzajów białek o różnym czasie wchłaniania
  • JEDYNY suplement, który zawiera VEXTRAGO – najlepsze węglowodany jakie istnieją na świecie
  • JEDYNY suplement węglowodanowo – białkowy, który zawiera w składzie tak duże dawki OMEGA 3  i 6, EFA, CLA oraz MCT
  • JEDYNY suplement, który zawiera również kompleks transporterów dla składników odżywczych!
   
   

  Opis

   

   

  Mutant Mass to preparat zupełnie nowej klasy.  Składa się z 4 kompleksów. Pierwszy to mieszanka białek Iso Stack:

  1. Mieszanka izolatów białek serwatki (ISO-97 & CFM-90) oraz hydrolizaty białek serwatki to białka o bardzo krótkim czasie wchłaniania;
  2. WPC-85 i WPC-80 – koncentraty białek serwatki jako kolejna porcja białka która ulegnie wchłonięciu;
  3. Kazeinian wapnia, izolat białek mleka i micelarna kazeina – białka które najwolniej są wchłaniane do krwiobiegu;
  4. Izolat białek jaja kurzego oraz izolat białek z żółtka jaja kurzego. Białka z żółtka jaja kurzego to najlepsze istniejące białka, które mogą być wykorzystane przez sportowców!

  Dzięki takiej kombinacji Mutant Mass stanowi doskonale skomponowany preparat węglowodanowo - białkowy, który zapewnia wysoki soriom aminokwasów w krwiobiegu przez długi okres czasu!
  Drugi kompleks to Clean Carb: mieszanka węglowodanów o niskim IG, łącznie z Vextrago – największej cząsteczce węglowodanu, jaki występuje obecnie w tego typu odżywkach!
  Im większa cząsteczka węglowodanów, tym szybciej opuszczają one żołądek oraz tym lepiej uzupełniają zasoby glikogenu – substancji która jest głównym źródłem energii dla mięśni. Im więcej glikogenu w mięśniach – tym intensywniejszy i dłuższy może być trening. Nikt nie wymyślił jeszcze cząsteczki węglowodanu, która byłaby większa od Vextrago – jest ona o 30% większa od Vitargo®!
  Trzeci kompleks to Lipotherm – zawierający niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (EFA) oraz CLA i MCT. EFA odgrywają zasadniczą rolę w prawidłowej budowie i pracy stawów oraz wzmacniają odporność. CLA hamują możliwość rozrostu tkanki tłuszczowej! MCT, czyli średnio łańcuchowe kwasy tłuszczowe stanowią idealne źródło energii, oraz zwiększają spalanie tkanki tłuszczowej!
  Czwarty kompleks, to INTRASORB5 – mieszanka składników transportujących mikroelementy.

  SkładSuplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Produkty powiązane

Customers who bought this product also bought: