5901330046049

DEFINE IT LADY® to mocny fundament, na którym oprzesz swoje marzenia o doskonałej sylwetce! Suplement diety w postaci tabletek powlekanych przeznaczony dla kobiet dążących do redukcji masy ciała.

More details

35,00 zł

Add to wishlist

Free shipping starts from 300,00 zł excluding delivery cost.

 • DEFINE IT LADY®
  advanced cutting formula for perfect body


  DEFINE IT LADY® to mocny fundament, na którym oprzesz swoje marzenia o doskonałej sylwetce! Suplement diety w postaci tabletek powlekanych przeznaczony dla kobiet dążących do redukcji masy ciała.

  DLA KOGO STWORZYLIŚMY DEFINE IT LADY®?
  • dla kobiet dążących do redukcji tkanki tłuszczowej
  • dla kobiet, które nie osiągały efektów odchudzania
  • dla kobiet, które zbyt wcześnie odczuwały zatrzymanie procesu odchudzania

  JAK POWINNAŚ STOSOWAĆ DEFINE IT LADY®?
  • 3 x dziennie 1 tabletka: rano, w południe oraz przed treningiem

  NAJWAŻNIEJSZE SKŁADNIKI DEFINE IT LADY®:
  • SINETROL®
  • kofeina
  • L-karnityna
  • L-teanina
  • witaminowe i mineralne: niacyna, magnez, chrom
  • roślinne: ekstrakt zielonej herbaty, malin, guarany, pieprzu kajeńskiego, zielonej kawy, czarnego pieprzu

  CO POWODUJE, ŻE DEFINE IT LADY™ JEST WYJĄTKOWY:
  DEFINE IT LADY® to doskonałe wsparcie w walce o idealną sylwetkę. Odpowiednio zbilansowana dieta i aktywność fizyczna nie zawsze prowadzi do uzyskania wymarzonego efektu w pożądanym tempie. W takich przypadkach nieocenione jest wsparcie dokładnie przebadanych substancji aktywnych o niezwykle skutecznym działaniu.
  DEFINE IT LADY® zaprojektowany został specjalnie dla kobiet dążących do redukcji masy ciała i utrzymania estetycznego wyglądu sylwetki. Pomaga przyśpieszyć metabolizm oraz zoptymalizować jego tempo.
  W swoim nowoczesnym składzie DEFINE IT LADY® zawiera m. in. SINETROL® - opatentowany ekstrakt owoców cytrusowych i guarany o potwierdzonym klinicznie działaniu oraz wszechstronnie przebadaną L-karnitynę. Oba wymienione związki wzajemnie wspierają swoje działanie. W pierwszej linii decydujące znaczenie mają zawarte w SINETROL®’u: polifenole – funkcja antyoksydacyjna oraz ekstrakt z guarany, który przyśpiesza lipolizę, czyli ułatwia rozkład triglicerydów zawartych w komórkach tkanki tłuszczowej (adipocytach) do postaci wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu. W drugiej kolejności rozpoczyna swoje działanie L – karnityna, któraumożliwia transport kwasów tłuszczowych przez wewnętrzną błonę mitochondrialną do matrix centrum energetycznego komórki, gdzie związki te są rozkładane. Wpływ karnityny potęgowany jest przez stymulującą lipolizę kofeinęekstrakt zielonej kawy (standaryzowany na 50% zawartości kwasu chloro genowego ACG),ekstrakt zielonej herbaty (wykazujący także silne właściwości antyoksydacyjne 1,2, dodatkowo uzupełnionyekstrakt z owoców guarany.
  Bardzo efektywne okazać się może podniesienie tempa termogenezy. Oznacza to zdecydowanie szybsze rezultaty będące wynikiem między innymi zwiększenia spoczynkowego wydatku kalorycznego poprzez podniesienie temperatury ciała. Termogeneza oraz metabolizm tkanki tłuszczowej są ponadto wzmagane przez działanie ekstrakt pieprzu czarnego zawierającego aż 95% piperyny oraz przez ekstrakt pieprzu kajeńskiegostandaryzowany na 8% zawartość kapsaicyny, dodatkowo  stymulującej wchłanianie pozostałych składników aktywnych preparatu.
  Właściwości odchudzające potęgowane są przez dodatek ekstraktu malin (standaryzowanego na 98% zawartości ketonów malinowych): ułatwiającego kontrolę apetytu oraz pikolinianu chromu: organicznego związku pierwiastka, który korzystnie wpływa na zachowane prawidłowego stężenia glukozy we krwi i wykazuje istotne znaczenie dla utrzymania prawidłowego biegu przemian węglowodanów i tłuszczy 3,4. Działanie wymienionych składników ułatwia skuteczną kontrolę nad ilością i jakością spożywanego pokarmu oraz pomaga zmniejszyć apetyt na słodycze.
  Kwas nikotynowy dodatkowo ułatwia utrzymanie ciągłości procesów metabolicznych i wraz z 98% L – teaninąwspiera działanie układu nerwowego.
  Ekstrakt pokrzywy dodatnio wpływa na stan włosów, skóry i paznokci oraz, działając wraz z chlorkiem potasu, zmniejsza retencję wody w organizmie.

  DEFINE IT LADY® - określ czego pragniesz i zdefiniuj swoje wymarzone kształty!

  Informacja żywieniowa1 tabletka
  3 tabletki
  L-karnityna
  136 mg
  408 mg
  Ekstrakt pokrzywy100 mg300 mg
  Kofeina 
  (z kofeiny bezwodnej, Sinetrol®, ekstraktu, z guarany, ekstraktu z zielonej herbaty, ekstraktu z zielonej kawy)
  66,7 mg200 mg
  Ekstrakt zielonej herbaty
       w tym EGCG
  55 mg
  30,25 mg
  165 mg
  90,75 mg
  Ekstrakt malin
       w tym ketony malinowe
  50 mg
  49 mg
  150 mg
  147 mg
  Ekstrakt guarany40 mg120 mg
  Ekstrakt pieprzu kajeńskiego
       w tym kapsaicyna
  35 mg
  2,8 mg
  105 mg
  8,4 mg
  Ekstrakt zielonej kawy
       w tym kwas chlorogenowy
  30 mg
  15 mg
  90 mg
  45 mg
  Sinetrol®20 mg60 mg
  L-teanina10 mg30 mg
  Ekstrakt pieprzu czarnego
       w tym piperyna
  5 mg
  4,75 mg
  15 mg
  14,25 mg
  Magnez18,75 mg (5% *)56,25 mg (15%*)
  Niacyna10,6 mg (66%*)32 mg (200%*)
  Chrom13,3 μg (33%*)40 μg (100%*)

  Zalecana dzienna porcja: 3 tabletki dziennie (rano przed śniadaniem, w południe i przed treningiem) popić dużą ilością wody. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Uwaga: Zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży (zawartość kofeiny: 200mg/ 3 tabletki). Nie zaleca się stosowania u kobiet karmiących piersią lub w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Produkty powiązane

Customers who bought this product also bought: