Black Mamba - jest jednym z nielicznych spalaczy który niemal w każdym rankingu skuteczności plasuje się w ścisłej czołówce.

More details

109,00 zł

Add to wishlist

Free shipping starts from 300,00 zł excluding delivery cost.

  • Black Mamba - jest jednym z nielicznych spalaczy który niemal w każdym rankingu skuteczności plasuje się w ścisłej czołówce.


    Sposób używania:

    Dawkowanie należy zacząć od 1 kapsułki raz dziennie. 
    Po kilku dniach dawkowanie można zwiększyć do 1 kapsułki dwa razy dziennie. Jedna przed śniadaniem, druga przed treningiem lub obiadem.. 


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Produkty powiązane

Customers who bought this product also bought: