OstroVit T.C.M. to najwyższej jakości suplement diety będący źródłem jabłczanu kreatyny, który wielokrotnie potęguje anaboliczne, ergogeniczne i antykataboliczne działanie kreatyny. 

More details

29,00 zł

Add to wishlist

Free shipping starts from 300,00 zł excluding delivery cost.

 • OstroVit T.C.M. to najwyższej jakości suplement diety będący źródłem jabłczanu kreatyny, który wielokrotnie potęguje anaboliczne, ergogeniczne i antykataboliczne działanie kreatyny. Połączenie trzech cząsteczek kreatyny z jedną cząsteczką jabłczanu zabezpiecza grupy funkcyjne kreatyny czyniąc ją dużo bardziej stabilną w kwaśnym środowisku soku żołądkowego oraz wewnątrz pracujących komórek mięśniowych. Efektem jest dużo lepsze wykorzystanie kreatyny przez komórki mięśniowe oraz zahamowanie rozpadu kreatyny do nieaktywnej kreatyniny. Ponadto jabłczan kreatyny dużo lepiej rozpuszcza się w wodzie, dzięki czemu może być znacznie szybciej wchłonięty do krwiobiegu i dużo efektywniej transportowany do komórek mięśniowych. Ponadto molekuła kwasu jabłkowego stymuluje w komórkach produkcję energii, dzięki czemu współdziała z kreatyną w generowaniu skurczów włókien mięśniowych. Ponadto produkt ten został wzbogacony o taurynę, która wspomaga wchłanianie kreatyny.

   

  Dlaczego stosować produkt OstroVit T.C.M. ?

  - Działa anabolicznie, w znaczący sposób sprzyja budowaniu czystej masy mięśniowej.

  - Wpływa korzystnie na wzrost siły i wydolności organizmu.

  - Korzystnie oddziałuje na organizm podczas redukcji tkanki tłuszczowej.

  Uwaga: Produkt jest naturalnie bardzo kwaśny. 

  Porcja:2.5g
  Miarka:5g
  Porcji w opakowaniu:200
   
       Active ingredients / Składniki aktywne2.5g
  (1 serving / 1 porcja)
  100g
  TRI CREATINE MALATE/ JABŁCZAN KREATYNY2472mg* / 2394 mg98.9 mg* / 95.76 g
  TAURINE/ TAURYNA
  25 mg1g
  VITAMIN B6/ WITAMINA B62.5 mg100mg

  Jedną porcję 2.5g (1/2 miarki) wymieszać z 100-150ml wody lub ulubionego soku. 

  W dni treningowe pić dwie porcje dziennie, jedną bezpośrednio po przebudzeniu, drugą porcję po treningu. 
  W dni nietreningowe pić jedną porcję po przebudzeniu. 


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Customers who bought this product also bought: