Extra Pure BCAA 2:1:1 to środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego zawierający w składzie najwyższej jakości aminokwasy rozgałęzione BCAA

More details

39,90 zł

55,00 zł per 500g

Add to wishlist

Free shipping starts from 300,00 zł excluding delivery cost.

 • - Działa antykatabolicznie
  - Stymulują procesy anaboliczne organizmu
  - Szybsza regeneracja

  Extra Pure BCAA 2:1:1 to środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego zawierający w składzie najwyższej jakości aminokwasy rozgałęzione BCAA, w najkorzystniejszym stosunku 2:1:1. Aminokwasy te charakteryzują się szerokopojętym zastosowaniem wśród sportowców, szczególnie uprawiających sporty siłowe.
  Dawkowanie: Dni treningowe : stosować bezpośrednio przed i po treningu.
  Dni nie treningowe: stosować bezpośrednio po przebudzeniu.
  Wysoka zawartość L-Leucyny (50%) sprawia iż produkt bardzo słabo się rozpuszcza. Porcje zaleca się rozpuścić w wodzie lub ulubionym soku. Spożywać bezpośrednio po przygotowaniu.
  Jedna porcja: 2 płaskie łyżeczki do herbaty.
   
  SKŁADNIKI AKTYWNEExtra Pure BCAA 2:1:1 
  Porcja5g 
  Ilość porcji w opakowaniu100 
  Opakowanie500g 
  Zawartość jednej porcji  zaw:
   Wartość energetyczna :20 kcal
   Białko5 g
   Węglowodany0 g
   Tłuszcz0 g
   Aminokwasy BCAA :5 g
   L-Leucyna2500 mg
   L-Izoleucyna1250 mg
   L-Walina1250 mg
  OstroVit

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Produkty powiązane

Customers who bought this product also bought: