5901330004223

NAJSILNIEJSZE I NAJBARDZIEJ SKONCENTROWANE AMINOKWASY ROZGAŁĘZIONE NA ŚWIECIE

More details

9,00 zł

9,00 zł per 30kaps

Add to wishlist

Free shipping starts from 300,00 zł excluding delivery cost.

 • NAJSILNIEJSZE I NAJBARDZIEJ SKONCENTROWANE AMINOKWASY ROZGAŁĘZIONE NA ŚWIECIE!  

  BCAA MEGA CAPS- NAJSILNIEJSZE I NAJBARDZIEJ SKONCENTROWANE AMINOKWASY ROZGAŁĘZIONE NA ŚWIECIE !! 1100 mg BCAA w 1 KAPSUŁCE !! KAŻDA KAPSUŁKA olimp BCAA MEGA CAPS ZAWIERA PONAD DWA RAZY WIĘCEJ AMINOKWASÓW BCAA NIŻ PRODUKTY KONKURENCYJNE ! SPRAWDŻ !

  BCAA MEGA CAPS- Wyjątkowo silnie skoncentrowana kompozycja krystalicznych, farmaceutycznych aminokwasów rozgałęzionych BCAA (leucyny, waliny i izoleucyny) w stosunku 2:1:1 wzbogacona dodatkowo witaminą B6. BCAA - podobnie, jak witaminy, należą do substancji egzogennych, co oznacza, że muszą być dostarczane z pożywieniem. Spełniają one bardzo ważne funkcje fizjologiczne, tj. budulcowe, energetyczne i regulacyjne: - stanowią ok. 35-40% tkanki mięśniowej organizmu; - jako jedyny, niemożliwy do zastąpienia substrat energetyczny, łączą szybki nieekonomiczny metabolizm glukozy z wolnym ekonomicznym metabolizmem kwasów tłuszczowych; ten kierunek działania nabiera szczególnego znaczenia w trakcie wysiłku, szczególnie interwałowego - o zmiennej intensywności - takiego, z jakim mamy do czynienia w wielu dyscyplinach sportowych, w treningach kulturystycznych i na zajęciach fitness; - ograniczają rozpad(katabolizm) i nasilają odbudowę(anabolizm) białek - poprawiają bilans azotowy, dzięki czemu przyspieszają adaptację wysiłkową sportowców, szczególnie w dyscyplinach siłowych, szybkościowo - siłowych i wytrzymałościowo - siłowych BCAA regulują gospodarkę tłuszczową i węglowodanową - potęgują rozpad i utrudniają gromadzenie się w organizmie tłuszczu zapasowego. Intensyfikacja przemian tłuszczowych przez wolne BCAA, odbywa się zarówno na poziomie regulacji ogólnoustrojowej, jak też na poziomie metabolizmu tkanki mięśniowej i tłuszczowej - jest to zjawisko adaptacyjne, umożliwiające zachowanie równowagi życiowej, w głodzie i podczas długiej wytężonej pracy. Zapotrzebowanie na BCAA wzrasta znacząco w trakcie i po wysiłkach fizycznych, w stresie, w drugiej połowie życia (po 40 - stce) oraz w dietach redukcyjnych (odchudzających).
   
  OLIMP BCAA MEGA CAPS TO NAJWIĘKSZA NA ŚWIECIE DAWKA FARMACEUTYCZNYCH AMINOKWASÓW ZAWARTA W JEDNEJ KAPSUŁCE !!

  Wolne aminokwasy: L-leucyna, L-walina, L-izoleucyna, , celuloza mikrokrystaliczna i sorbitol - substancje wypełniające; stearynian magnezu - substancja przeciwzbrylająca, witamina B6, żelatyna - otoczka kapsułki

  Wartość odżywcza 3 kapsułki 15 kapsułek na 100 g
  Wartość energetyczna 67,7 kJ / 16,2 kcal541,73 kJ / 129,6 kcal1655 kJ / 396 kcal
  Białko w tym:
  BCAA*
  3,9 g
  3,3 g
  19,5 g
  16,5 g
  97,46 g
  84,77 g
  w tym:
  * L-leucyna 1,65 g8,25 g42,24 g
  * L-walina 0,825 g4,125 g21,12g
  * L-izoleucyna 0,825 g4,125 g21,12 g
  Węglowodany 0,06 g0,30 g1,55 g
  Tłuszcz 0,0 g0,0 g0,0 g
  wit. B6 0,78mg(39 % ZDS**)3,90 mg (195 % ZDS**)20mg

   * aminokwasy rozgałęzione
  ** %ZDS -procent realizacji zalecanego dziennego spożycia przez porcję

  Zalecana dzienna porcja: 5 kapsułek 3 razy dziennie przed śniadaniem, przed treningiem, po treningu lub przed snem. 

  Olimp

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Customers who bought this product also bought: