AMINOMAX 6800 to preparat, przeznaczony do szybkiego uzupełniania niedoboru aminokwasów ( cegiełek budujących nasze mięśnie) jaki powstaje po intensywnym treningu oraz w wyniku niedostatecznego spożycia białek z pożywienia. 

More details

79,00 zł

79,00 zł per 320tabs

Add to wishlist

Free shipping starts from 300,00 zł excluding delivery cost.

 • AMINOMAX 6800 to preparat, przeznaczony do szybkiego uzupełniania niedoboru aminokwasów ( cegiełek budujących nasze mięśnie) jaki powstaje po intensywnym treningu oraz w wyniku niedostatecznego spożycia białek z pożywienia. AMINOMAX 6800 zawiera kompleks aminokwasów oraz mikropeptydów uzyskanych z najlepiej przyswajalnej i wartościowej formy białka - hydrolizatu izolatu serwatki, który dodatkowo został dodatkowo wzbogacony o aminokwasy rozgałęzione BCAA , Glutaminę, Taurynę, Tyrozynę oraz vit.B6 i vit.C .

  AMINOMAX 6800 przygotowany został w formie praktycznych kapsułek żelowych dzięki czemu wszystkie niezbędne składniki w bardzo szybkim tempie ( po około 3 min po spożyciu preparatu) zostają wprowadzone do krwiobiegu zapoczątkowując w ten sposób szereg reakcji przyśpieszających regenerację i odbudowę uszkodzonych włókien mięśniowych. Systematyczne stosowanie AMINOMAX 6800 powoduje uzyskanie 2 krotnie lepszych wyników w powiększaniu masy i siły mięśni niż przy użyciu innych preparatów aminokwasowych dostępnych na naszym rynku.

  Hydrolizat Białka Serwatki + Tauryna + Glutamina + Wit.C + Wit. B6
  Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego zaspakajający zapotrzebowanie organizmu przy intensywnym wysiłku fizycznym.
  SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w suchym pomieszczeniu w zamkniętym opakowaniu w temp. od 10oC do 25 oC. Najlepiej spożyć przed końcem: data i nr partii produk-cyjnej na spodzie opakowania.
  OSTRZEŻENIA!!! Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przecho-wywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  KING SIZE MAX DOSE Jest znakiem towarowym określającym maksymalną dawkę substancji aktywnej jaką udało się uzyskać w warunkach labora-toryjnych w jednej kapsułce, w tym przypadku 760 mg aminokwasów.

  Dawkowanie: Zalecana dzienna porcja do spożycia to 8 kapsułek.
  W dni treningowe: 8 kapsułek bezpośrednio po treningu.
  W dni nie treningowe: 2 x dziennie po 4 kapsułki 30 min przed posiłkiem.

   

  SKŁADNIKI AKTYWNEAminoMax 6800 
  Porcja8kap. 
  Ilość porcji w opakowaniu40 
  Opakowanie320kap. 
  Zawartość jednej porcji  zaw:
   Substancje aktywne w 8kap.7600mg
   Hydrolizat białka serwatki6736mg
   Tauryna400mg
   Glutamina304mg
   Witamina C38,4mg
   Witamina B61,92mg
   Wartość energetyczna32,65kcal
   Białko6,19g
   Tłuszcze0g
   Węglowodany1,97g
   Profil aminokwasowy 
   Kwas Glutaminowy1,07g
   Kwas asparaginowy0,64g
   Leucyna0,61g
   Lizyna0,52g
   Prolina0,4g
   Treonina0,4g
   Izoleucyna0,35g
   Walina0,35g
   Seryna0,31g
   Alanina0,28g
   Fenyloalanina0,21g
   Tyrozyna0,16g
   Arginina0,15g
   Tryptofan0,14g
   Cystyna0,13g
   Histydyna0,12g
   Glicyna0,11g
   Metionina0,11g

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Customers who bought this product also bought: