• Banner

IRON HORSE Beta Energy 420g
  • IRON HORSE Beta Energy 420g

Suplement przedtreningowy IRON HORSE Beta Energy 420g

5901703240258
Bewertung 

Beta Energy jest suplementem przedtreningowym przeznaczonym dla sportowców sportów siłowo-wytrzymałościowych.

79,00 PLN
inkl. MwSt.
Menge

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Beschreibung

IRON HORSE - Beta Energy - 420g

Beta Energy jest suplementem przedtreningowym przeznaczonym dla sportowców sportów siłowo-wytrzymałościowych.

β-Alanina jest aminokwasem będącym prekursorem karnozyny, zwiększającym jej stężenie w komórkach mięśniowych. Karnozyna zwiększa pojemność buforującą mięśni i podnosi próg przemian beztlenowych (lactate threshold). Opóźniając wystąpienie zmęczenia i uszkodzeń mięśni, umożliwia znaczne zwiększenie wydolności mięśniowej i objętości treningowej.

Histydyna – jeden z 22 aminokwasów budujących białka, uznana za aminokwas względnie egzogenny (wg niektórych źródeł klasyfikowany jest jako aminokwas egzogenny). Zapotrzebowanie na ten aminokwas jest bardzo niewielkie, a pewna znaczenie w zaspokajaniu jego zapotrzebowania może mieć także mikroflora jelitowa.
Histydyna bierze udział w syntezie białek, w tym – hemoglobiny. Występuje w pokarmach zasobnych w białko., czyli głownie w mięsie, jajach, drobiu i nabiale.
Z punktu widzenia sportowców wartym podkreślania jest fakt, że aminokwas ten stanowi (wraz z beta-alaniną), prekursor karnozny, dipeptydu o właściwościach antyoksydacyjnych (antydornikowych), ale przede wszystkim – buforujących. Zwiększenie ilości karnozyny w mięśniach pozwala na poprawę takich parametrów jak wytrzymałość i siła, a także przyczynia się do szybszej odnowy powysiłkowej.

Cytrynian magnezu pozytywnie wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego, natomiast w komplecie z pirydoksyną zmniejsza uczucie zmęczenia.

Skład:

Skład jakościowy wartość w jednej porcji 5 g %ZDS
Beta alanina 4500mg -
L-histydyna 200mg -
Cytrynian magnezu 285mg 13%
Chlorowodorek pirodyksyny 5mg 375%


Sposób użycia:

Jedną pełną miarkę (5g) rozpuścić w szklance wody, stosować na 20 min przed treningiem.

Artikeldetails
5901703240258
Neuer Artikel
Bewertungen

Aktuell keine Kunden-Kommentare

Eigenen Kommentar verfassen

Suplement przedtreningowy IRON HORSE Beta Energy 420g

Suplement przedtreningowy IRON HORSE Beta Energy 420g

Beta Energy jest suplementem przedtreningowym przeznaczonym dla sportowców sportów siłowo-wytrzymałościowych.

Eigenen Kommentar verfassen
16 andere Artikel in der gleichen Kategorie:

Artikel-Nr.: 5901330034589

Marke: OLIMP Sport Nutrition

Suplement przedtreningowy OLIMP Beta-Alanine Xplode 420g

Bewertungen: 0

OLIMP Beta-Alanine Xplode® to suplement wzmacniający poprawiający wytrzymałość mięśni i zwiększający zdolności wysiłkowe całego organizmu; zawiera beta-alaninę - organiczny związek, który w organizmie pełni rolę prekursora karnozyny, a także substancje wspomagające m.in. l-histydynę, monohydrat kreatyny oraz witaminę B6;

Preis 58,00 PLN
Mehr
Auf Lager

Artikel-Nr.: 5901330040719

Marke: OLIMP Sport Nutrition

Aminokwasy OLIMP Beta-Alanine Carno Rush 80 tab

Bewertungen: 0

OLIMP Beta-Alanine Carno Rush to suplement wzmacniający poprawiający wytrzymałość mięśni i zwiększający zdolności wysiłkowe całego organizmu; zawiera beta-alaninę - organiczny związek, który w organizmie pełni rolę prekursora karnozyny, a także substancje wspomagające - l-histydynę oraz witaminę B6;

Preis 23,00 PLN
Mehr
Auf Lager

Suplement przedtreningowy FITMAX Base Beta Alanine 250g

Bewertungen: 0

BASE Beta Alanine marki FitMax, jest znakomitym źródłem beta alaniny. Jest to aminokwas naturalnie występujący w mięśniach, który działa jako środek buforujący, opóźniając produkcję kwasu mlekowego, który powoduje uszkodzenie i zmęczenie mięśni. Beta alanina jest całkowicie bezpieczna i nie powoduje efektów ubocznych.

Preis 36,99 PLN
Mehr
Auf Lager

Artikel-Nr.: 5901330064791

Marke: Świat Supli Poleca

Zestaw Suplement przedtreiningowy OLIMP Pump Xplode 300g + Booster testosteronu BioTechUSA Tribulus Maximus 90 tab

Bewertungen: 0

OLIMP Pump Xplode to nowoczesny suplement przedtreningowy, stworzony w celu uzyskania możliwie maksymalnej pompy mięśniowej; zawiera połączenie najskuteczniejszych składników wspomagających syntezę tlenku azotu (NO), jak również dodatki - m.in. witaminę B6 czy ekstrakt z pieprzu czarnego;

Preis 99,00 PLN Verkaufspreis 121,99 PLN
Mehr
Auf Lager

Marke: OstroVit

OstroVit Beta-Alanine Shot 80ml

Bewertungen: 0

OstroVit Beta- Alanine Shot to suplement diety w płynie w formie łatwego do wypicia shota. Zawiera beta- alanine w ilości 5mg na 80ml produktu. Skierowany do osób chcących poprawić efektywność i długość treningu oraz utrzymać estetyczną sylwetkę.

Preis 2,99 PLN
Mehr
Auf Lager

Marke: UNS

Aminokwasy UNS BETA-ALA EXTREME 300 g

Bewertungen: 0

- Zwiększa siłę mięśniową i wytrzymałość, - odsuwa w czasie moment zmęczenia, - chroni przed niekorzystnym wpływem kwasu mlekowego, - redukuje stres oksydacyjny.

Preis 39,00 PLN
Mehr
Auf Lager

Artikel-Nr.: 5901703240180

Marke: Iron Horse Supplements

Suplement przedtreningowy IRON HORSE Beta Energy 280g

Bewertungen: 0

Iron Horse Beta-Alanina  to suplement wzmacniający poprawiający wytrzymałość mięśni i zwiększający zdolności wysiłkowe całego organizmu; zawiera beta-alaninę - organiczny związek, który w organizmie pełni rolę prekursora karnozyny, a także substancje wspomagające m.in. l-histydynę, Chlorowodorek pirodyksyny i cytrynian magnezu

Preis 54,90 PLN
Mehr
Auf Lager

Folgen Sie uns auf Facebook