UNS DAA EXTREME 300g
  • UNS DAA EXTREME 300g

Booster testosteronu UNS DAA EXTREME 300g

UNS
  Chwilowo niedostępny
Cena
69,00 zł
Brutto
Ilość

Dostawa już od: 12,50 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 199,00 zł


Opis

UNS DAA BLOCKBUSTER  jest specjalistycznym suplementem diety przeznaczonym dla aktywnych fizycznie mężczyzn, zwłaszcza sportowców, w okresie wzmożonego wysiłku. Jego główny składnik - kwas D-asparaginowy (DAA) to jedna z dwóch form chemicznych kwasu asparaginowego, która bierze udział w endogennej produkcji testosteronu. Dzięki składowi wzbogaconemu cynk i witaminę B6, preparat wspomaga prawidłową syntezę białka i utrzymanie prawidłowego poziomu testosteronu we krwi.

DAA jest bliźniaczą wersją  kwasu L-asparaginowego, aminokwasu budującego białka. Występuje on naturalnie w organizmie człowieka i powstaje jako produkt przemiany kwasu L-asparaginowego. Największe ilości DAA obserwujemy w gruczołach biorących udział w regulacji ilości męskich hormonów anabolicznych - przysadce mózgowej, podwzgórzu i jądrach. Badania potwierdziły skuteczność suplementacji kwasem D-asparaginowym (DAA), w zwiększaniu poziomu testosteronu i hormonu luteinizującego u mężczyzn, których poziomy wzrastały nawet o 43% i 33%. Co więcej, po zakończeniu cyklu podwyższony poziom hormonów nadal się utrzymywał.

DAA dobrze wchłania się z przewodu pokarmowego. Zastosowanie suplementacji DAA może skutecznie wpływać na zwiększenie umięśnienia i definicji sylwetki, zwiększone libido, poprawę sprawności seksualnej, polepszenie erekcji, lepszą koncentrację. 

UNS DAA BLOCKBUSTER  zawiera również wysoką dawkę biodostępnego cynku i witaminy B6. Wzbogacanie diety w cynk również wymiernie wpływa na wzrost poziomu testosteronu. Pełni on funkcję regulatora, uczestniczącego w aktywacji ponad 300 enzymów związanych z przemianami węglowodanów, lipidów, białek i kwasów nukleinowych. Cynk jednocześnie hamuje enzymy, istotne dla niekorzystnych przemian testosteronu tj. aromatazę i 5-alfa reduktazę, co prowadzi do wzrostu poziomu testosteronu, gdyż w mniejszym stopniu ulega on przekształceniu do innych związków. Odpowiednio dobrane dawki witamin B6 i E, niwelują natomiast szkodliwe działanie innego hormonu prolaktyny oddziałujących negatywnie na masę mięśniową i gospodarkę hormonalną.

Zalecane dzienne spożycie

Jedną porcję - 4g (1/2 miarki) rozpuścić w 200 ml wody. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia.

DAA_TABELA_.JPG

Szczegóły produktu
Nowy produkt

- Uderzeniowa dawka aż 3,3 g DAA w porcji,

- synergistyczna aktywność 4 substancji biologicznych,

- stymulacja endogennego testosteronu,

- inhibicja prolaktyny.

Inne produkty w tej kategorii