Booster testosteronu WestPharm Ecdysone 100 60kaps

Booster testosteronu Kompleks WestPharm Ecdysone 100 60kaps

WestPharm
  Chwilowo niedostępny
Cena
144,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,49 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

Ecdysone / Ecdysone / Ecdysterone z WestPharm (USA) to naturalny suplement anaboliczny, zwiększający zestaw masy mięśniowej bez skutków ubocznych syntetycznych sterydów. Ekdysteron jest legalny i bezpieczny. Nie gnębi łuku seksualnego, nie hamuje produkcji testosteronu w ciele sportowca, nie wpływa na poziom innych hormonów.

Preparat Ecdysone / Ecdysone z firmy WestPharm (USA) nie odnosi się do sterydów ani peptydów. Bezpieczny naturalny preparat zawiera ekdysteron, hormonopodobną substancję pochodzenia roślinnego. Efekt anaboliczny przewyższa wiele sterydów, ale w przeciwieństwie do AAS nie działa szkodliwie na organizm. Ponadto poprawia funkcjonowanie narządów wewnętrznych i przyczynia się do normalizacji procesów metabolicznych.

Ekdysteron w kulturystyce i fitness służy do przyrostu masy mięśniowej, przyspiesza metabolizm lipidów, wzmacnia efekt "dopalania" tłuszczów po treningu. Złożony wpływ na metabolizm sprawił, że stał się popularny wśród fanów zdrowego stylu życia. Korzystny wpływ na profil węglowodanów pozwala nam nawet uznać ekdysteron za leczenie cukrzycy typu 2.

Jak działa Ecdysone?

Ekdysteron ma złożony wpływ na procesy biochemiczne zachodzące wewnątrz komórek. Ekdyzon przetwarza środowisko wewnątrzkomórkowe: zwiększa wytwarzanie energii, aktywuje transkrypcję genów i syntezę białek. Takie zmiany przyczyniają się do przejścia komórki w stan anaboliczny, który objawia się wzrostem masy mięśniowej i zmniejszeniem zapasów tłuszczu.

Lista zawiera główne efekty działania ecdysteronu:

    Działanie anaboliczne: synteza białek kurczliwych komórek mięśniowych.

    Działanie antykataboliczne: zapobiega rozpadowi białek.

    Aktywność metaboliczna: przyspiesza spalanie tłuszczów.

    Wpływ na metabolizm węglowodanów: obniża poziom cukru we krwi, przyspiesza wyrównanie glikogenu po treningu.

Inne efekty ekdyzonu również zasługują na osobne słowa. Delikatnie stymuluje syntezę hormonu wzrostu w przysadce mózgowej i zwiększa poziom wolnego testosteronu w wyniku uwolnienia go z połączenia z SHBG (hormony płciowe wiążące globulinę). Przyjmowanie leku prowadzi do zwiększenia wytrzymałości i siły, wzmacniając więzadła, stawy i ścięgna.

Ecdysone promuje redystrybucję składników odżywczych w organizmie. Aminokwasy i węglowodany żywności są wysyłane do metabolicznie aktywnej tkanki mięśniowej, a nie deponowane w komórkach tłuszczowych. Dodatek poprawia zdolności adaptacyjne organizmu: metabolizm lipidów jest normalizowany, poziom szkodliwego cholesterolu i cukru we krwi zmniejsza się, a praca wątroby, serca i naczyń jest poprawiona.

Zastosowanie ekdysteronu w sporcie

Eczysone stosuje się do zwiększenia masy mięśniowej, poprawy składu tkanek, spalania tłuszczu i zwiększenia wzrostu wyników sportowych. Podczas masowego zbierania kulturyści biorą ecdysteron w celu pobudzenia hipertrofii miofibrylarnej, a po wysuszeniu - do spalania i dopalania podskórnej tkanki tłuszczowej. Do tych samych celów używa się jego bikinistów i modeli fitness. Zmotoryzowani i ciężarowcy biorą ecdysteron w celu poprawy swoich mocnych stron.

Nie należy zapominać o antykatabolicznym działaniu ekdysonu w połączeniu z normalizacją biochemii krwi i poprawą profilu hormonalnego. Ze względu na te właściwości wiele z nich zawiera ekdysteron w reżimach terapii po kursie. Łagodzi skutki uboczne kursów sterydów, przyspiesza odbudowę poziomu własnych hormonów, pomaga utrzymać rekrutowaną masę i minimalizuje zjawisko odrzutu.

Krótko mówiąc o zaletach Ecdysone / Ecdysone z WestPharm (USA):

    Bezpieczny: poprawia równowagę hormonalną, nie hamuje syntezy testosteronu.

    Daje wysokiej jakości masę mięśniową bez odrzutu.

    Popraw skład ciała.

    Zwiększa zdolność adaptacyjną ciała.

Szczegóły produktu
5904422930509

Działanie anaboliczne: synteza białek kurczliwych komórek mięśniowych.

Działanie antykataboliczne: zapobiega rozpadowi białek.

Aktywność metaboliczna: przyspiesza spalanie tłuszczów.

Wpływ na metabolizm węglowodanów: obniża poziom cukru we krwi, przyspiesza wyrównanie glikogenu po treningu.

Opis

Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
60kaps
Forma
Kapsułki